Adana Özel Dedektiflik HizmetleriAdana'da Özel Dedektiflik Hizmetleri

Adana'da Özel Dedektiflik Hizmetleri
Adana’da Özel dedektiflik firmamız yaklaşık 16 yıldır bireysel ve kurumsal düzeyde araştırma ve özel hafiyelik hizmetleri vermektedir. Bireysel dedektiflik çözümlerimiz, Adana ilimizdeki her vatandaşımızın başvurup şahsi, ailevi veya sosyal hayatına dair bir takım sorunları ile alakalı yardım talep edebileceği hizmetlerimizin tümüdür. Bireysel özel dedektiflik hizmetleri hakkında detaylı açıklamalar ve hizmet çeşitleri için lütfen tıklayınız. “Adana’da Bireysel Özel Dedektiflik Hizmetleri”

Bilindiği üzere gelişen kitle iletişim teknolojileri aileler, bireyler, toplum üzerinde menfi ve müspet açıdan değişikliklere sebebiyet vermiştir. Çağın ve teknolojik gelişmelerin nabzını yakalayan insanlarımız eski dönemlere nazaran daha hızlı iletişim kurabilmekte, dünyanın diğer tarafında bulunan bir kişi ile rahatça tanışabilmektedir. Bu durum aile mefhumunu derinden sarsmış, bugün adliyeler rekor seviyelerde boşanma, nafaka ve velayet dava dosyaları ile dolup taşmıştır. Örf, adetlerine yeterince sadık kalamayan dini inancında ve hayata karşı duruşunda zafiyetler sergileyen bireyler eşlerini, çocuklarını kısacası ailelerini mağdur ederek ciddi travmalara neden olmaktadır. Gelinen son merhalede ilimiz Adana’dan ciddi şekilde Özel Dedektiflik alanında yardım ve destek talepleri almaktayız. Gizlilik ve mahremiyet çerçevesinde yürütülen tüm dedektiflik, araştırma çalışmalarımız bir nebze olsun mağdur olan ailelerin yüzünü güldürebilmekte, dava dosyalarında karara etki edici çözümler sunabilmektedir. Yine bireysel açıdan dedektiflik şirketimizden istifade edilecek birçok hizmette mevcuttur. Kişisel sorunlarınıza göre uygun hizmet dalında 7/24 destek talebinde bulunabilir. Tüm “Özel Dedektiflik Büromuzun” imkanlarından yasal yasal çerçevede yararlanabilirsiniz.

Adana Özel Dedektiflik Bürosu olarak firma bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız; emekli polis, emekli asker, bankaların istihbarat birimlerinde çalışmış veya benzer iş kanallarında görev almış deneyimli dedektiflerden oluşmaktadır. Şirket misyonumuz gereği, kadrolarımızda profesyonel, deneyimli, vizyon sahibi çalışma arkadaşlarımıza yer vermekteyiz. 2sn’lik fotoğraf karesinin dahi hayati olduğu saha çalışmalarında, dedektiflik firmamız basınada yansıyan tarihi başarılarla dolu bir şirket olmakla beraber, Türkiye’nin kurulan ilk ve tek resmi özel dedektiflik bürosudur. 81 ilde rahatça çalışma yapabilme imkanına sahip olan şirketimiz, Avrupa’da da son 8 yıldır dedektiflik alanında hizmet vermektedir.

Adana'da Özel Dedektiflik Şirketleri

Adana’da Özel Dedektiflik Hizmetlerimiz, bireysel olarak gerçekleştiği gibi Kurumsal açıdanda tüzel kişilere destek sağlamaktadır. Gelişen sanayi ve finans otoriteleri faaliyet döngüsü için iş gücüne ve dolayısı ile kalabalık kitlelere ihtiyaç duymaktadır. İşleyiş açısından belirli ve sürdürülebilir disiplin anlayışıyla çalışanların takibi ve kontrolü zorunluluk hale gelmiştir. Bir lojistik firmasının gemilerini gps sistemleri ile takibinden tutunda, mağazaların satış elemanlarının performansını ölçmek için tutulan gizli müşterilere kadar, birçok alanda dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Geri dönüş ve raporlamaların ciddi faydasını gören kurumların onlarca alanda araştırmalarımıza yönelik uzun vadeli dedektiflik sözleşmeleri yaptığı gözlemlenmektedir.

Tüzel kişiliğe sahip özellikle sanayi alanında hizmet veren Adana bölgesindeki firmaların iş yapacakları yerli ve yabancı finans kuruluşlarına yönelik finansal tablo analizinden tutunda ticari risk endeksine kadar birçok konuda Mali istihbarat sağlama gücüne sahip olan firmamız Kurumsal dedektiflik alanında da kendini ispatlamış sektörde lider olarak yerini almıştır.

Kurumsal özel dedektiflik hakkında daha detaylı bilgi alıp hizmetlerimizi incelemek isterseniz lütfen tıklayınız “Adana’da Kurumsal Özel Dedektiflik Çözümleri”

Hukuki alanlarda da ücretsiz Danışmanlık hizmeti veren araştırma büromuza ilgili canlı destek, mail, whatsapp irtibatları ile ulaşarak avukatlarımızla görüşme sağlayabilir. Hukuki olarak ihtiyacınız olan bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Etiketler : Adana'da Özel Dedektiflik Hizmetleri, Adana Özel Dedektiflik Bürosu, Adana'da Özel Dedektiflik Şirketleri, Adana'da Özel Dedektiflik Firmaları

Özel Dedektiflik Şirketimizin Adana’da sunmuş olduğu Bireysel Dedektiflik Çözümleri

Özel Dedektiflik Firmamızın Adana'da Sunmuş Olduğu Kurumsal Dedektiflik Hizmetleri

Dedektif

Adana İlimizdeki Dedektiflik Faaliyetleri İle Alakalı Hizmet Almak İsteyen Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular (S.S.S)

Sürecin ve çalışmaların işleyişini merak eden ve dedektiflik hakkında doyurucu bilgi amak isteyen müşterilerimizin özellikle sorduğu ortalama 40 soruyu derleyerek 11 başlıkta siz değerli müşterilerimizle web sayfamız üzerinden paylaşmayı uygun gördük. Ek olarak sorularınız olursa Her daim irtibatlardan ulaşarak yardım alabilirsiniz.

1 - Dedektif Nedir ? Ülkemizde Ne Olarak Tanımlanmaktadır? Adana’da Dedektiflik Nasıl Yapılmaktadır?

Eski Türkçede hafiye olarak tanımlanan modern Türkçede ise dedektif kelimesi ile litaratörümüzde yer alan gizli istihbari araştırmalar yapan bu konuda resmi lisans ve tecrübe sahibi ciddi araştırma yetenekleri olan kişilere dedektif (hafiye) denir. Günümüz 20.yüzyılda gelişmiş toplumlarda çok önemli görevler üstlenen özel dedektifler Avrupa'dan sonra Ortadoğu bölgesindede son yıllarda aktif bir şekilde güncel hayattaki yerini almıştır. Öyle ki Amerika Birleşik Devletlerinde, birçok eyalet mahkemelerine bağlı özel Dedektiflik Ajansları bulunmaktadır. Bazen faili bulunamayan olaylarda, bazende kayıp çocuk davalaında aktif görevler verilmektedir. Günümüz çağının gelinen noktasında bilgi ve bilgiye ulaşma süreci ciddi önem arzetmekte, hayati bir zorunluluk olarak görülmektedir. Tıp dünyasından, bankalara, şirketlere kadar tüm sistemlerin enformasyon düzeni içerisinde hareket etme mecburiyeti göz önünde bulundurulursa birkez daha bilgiye ulaşmanın nedenli önemi olduğu anlaşılacaktır. Günlük hayatlarımızda, yeni tanıştığımız insanlara dahi sorular sorar cevaplar alır. Bilgi kazanımı sağlar, ufak ölçektede olsa bir nevi dedektiflik yapmış oluruz. Ezcümle dedektif mefhumu hayatın olağan akışında esasen hep ola gelmiş, kurumsallaşma süreci batı dünyasına göre ülkemizde biraz daha geç oluşmuştur.

Günümüz Türkiyesinde özel dedektiflik ajansımıza gelen bazı aramalarda hala Türkiye'de dedektiflik hizmeti verdiğini bilmiyorduk, Web sitenizi ve hizmetlerinizi gördüğümüzde çok sevindik gibi söylemler duymaktayız. Oysaki ülkemizde Cumhuriyet kurulduğundan beri zamanlada artan oranla dedektiflik(hafiyelik) çalışmaları yapan şirketler olagelmiştir. İçinde bulunduğumuz 2023 yılında yaklaşık 20'ye yakın özel dedektiflik firması bulunmaktadır. Şirketimizde sektörde öncü firmalardan birisidir. Bu bağlamda Türkiye'de resmi, hukuki, yasal, vergi dairelerine bağlı, ticaret odalarında kaydı bulunan dedektiflere rastlamak gayet olağandır. Güvenlik ve gizlilik protokollerinden dolayı sektör biraz gömülü haldedir. Bu nedenlede bilinirlik ve tahmin edebilirlik oranı diğer iş sektörlerine göre geride kalmaktadır. Esasında güvenlik ve mahremiyet açısından sektör buna zorunlu ve mecburidir. İstihbarat ve bilgi zafiyeti vermek pek sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Sair sebepler nedeniylede gizlilik ve gizli kalabilmek bu sektörün doğal olarak kaderidir.

Dedektif

özel Dedektiflik Büromuzun kurulduğu yıl olan 2007 yılında firmamızın açılış sonrası Türkiye'nin 81 ilinde eleman ve özel dedektif alımları yapılmış, her ilimizde olduğu gibi Adana'da özel dedektiflik ajansımız açılmıştır. Yıllara oranla artan yoğun talepler doğrultusunda araştırma çalışmaları ve dedektif hizmetleri 7/24 herkesin başvurabileceği, makul düzeyde devam etmektedir. çoğunluk olarak Eş takibi ,kişi takibi, çocuk öğrencilere yönelik telefon dinleme, böcek ve gizli kamera tespiti gibi konularda yoğunluk oluşturmaktadır. Gelinen nihai noktada firma olarak Adana'da yaptığımız kaliteli ve profesyonel dedektiflik hizmetleri birçok alanda kendini ıspatlamış ciddi referanslara sahip çalışmalardır. Müşteri güvenliği ve mahremiyetini ön planda tutan dedektif arkadaşlarımız bugün Adana'nın tüm bölgelerinde ciddi saha çalışmalarında aktif görev olarak sonuç odaklı ve iş garantili neticeler ortaya koymuşlardır. Saha çalışmalarımızda son teknolojik cihazların kullanılması ve dedektiflerimizin üstün kabiliyetleri başarı oranlarını neredeyse Adana ilimizde %100 seviyesine taşımıştır. Geri dönüşlerin olumlu olarak bizlere yansıması en az müşterilerimiz kadar bizleride memnun etmektedir. özellikle Adana bölgesinde ilgili dedektiflik hususlarında kişi, şahıs ayırt etmeden bizlerden dilediğiniz yardım ve desteği göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Etiketler : Dedektif, Özel Dedektif Ajansları, Türkiye'de Özel Dedektif Hizmeti, Eş Takibi

Adana Resmi Özel dedektiflik şirketleri

2 - Dedektiflik Özel Bir Hizmettir? Adana Bölgesindeki Resmi Dedektiflere Nasıl Ulaşırım?

Bir önceki soru-cevap makalemizde dedektif kelimesinin asli manası ve günümüzde ne anlamda kullanldığına dair geniş açıklamalara yer vermiştik. Köken olarak dedektif kelimesinin icra ve eyleme dönüştürülmüş halinede dedektiflik denmektedir. Dedektiflik bir özel iş sektörü olupalanında uzmanlığa gerek duyulan hizmet tarzıdır. Tüm gelişmiş ülkelerde çalışma olanaklarına sahip olan özel dedektifler ülkemiz Türkiye'de çok eski dönemlere dayanan köklü bir iş sektörünün adeta yürüyen aksanlarıdır. Devlet kurumlarında suç ve suçla mücadelede binlerce memur dedektif istihbaratçı, araştırmacı olarak görev yapmaktadır. Tabi devlet memurları sadece devletimizin sürekliliği ve bekası için çalışmakta açıkta kalan özel istek ve taleplere yönelik yasa gereği cevap verememektedir. Bu noktada özel yetkili dedektiflik şirketleri devreye girerek özel talep ve yardım isteyenlere çözüm sunabilmektedir. Müşterilerimizin iş yaptırabilme keyfiyetleri bir noktada kendi özgür, hür iradelerine bağlı kısmi bir avantajdır. Netice itibari ile özel dedektiflik kişilere yönelik hususi çalışmalar yapabilen kişiye özel vip bir hizmettir.

Resmi (Yasal) özel Dedektiflik veya Dedektiflik Kurumlarına ulaşabilmek için şahıs veya firmalar hakkında kısa bir araştırma yapmanız onlar hakkında fikir sahibi olmanıza yeterli olacaktır. Birçok iş kolunda olduğu gibi özel dedektiflik (araştırmacı) sektöründe de maalesef hoşlanmadığımız olaylara tanık olabiliyoruz. Hiçbir eğitimi, olmayan alanında uzmanlaşamamış birçok kişi web ortamında kurdukları, internet siteleri ile yetkileri olmadıkları halde özel dedektiflik hizmetleri vermektedir. Sözleşme, protokol ve fatura'ya dayalı olmayan iş anlaşmaları yüksek oranda iyi niyetli müşterilerin mağduriyetleri ile neticelenmekte, zaten sorunlarına çare çare arayan insanlar 2. Bir sorun yaşayarak ciddi travmalar yaşamaktadır. Bu olumsuz olayların yaşanmaması için görüştüğünüz dedektiflik ajansının vergi levhası, faaliyet belgesi, lisans mezuniyet belgesi, ticaret oda kaydı, referansları gibi birçok alandaki durumuna mutlaka bakmanız gerekir. İş anlaşması esnasında varsa avukatınızın size eşlik etmesi daha sağlıklı bir ortam oluşmasına olanak sağlayacaktır. Şuan incelemiş olduğunuz Adana özel Dedektiflik sayfamızda özellikle Adana'da resmi ve yasal olarak hizmet veren özel dedektiflik firmalarını yayınladık dilerseniz inceleyebilirsiniz. Adana'da alanında uzman ve yetkili özel dedektiflik büroları için tıklayınız. Adana'daki özel dedektiflik büroları.

Dedektiflik

Çalışmalarımızın 3.kişilere gizlilikten dolayı kapalı olma zorunluluğu olmakla beraber bizlerle görüşme talebinde bulunan müşterilerimiz ile güvenli ortamlarda buluşmak en önemli prensiplerimizdendir. Netice itibari ile çalışan dedektiflerimizin ve ailelerininde özel hayatı olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle de görüşme ve toplantılar 3. Kişilere kapalı Gizlilik protokolü içerisinde yapılmaktadır. özel Dedektiflik Sözleşmesi alt bentlerindede görüleceği üzere tarafları bağlayıcı ve uyulmaması halinde ağır hukuki yaptırımlar oluşabileceğine dair uyarılar bulunmaktadır. Müşterilerimiz özel hayatları ve kişisel sırları kurulan sözleşme ve protokollerle garanti altına alınmış en ufak bir boşluğa izin verilmemiştir. Şirket olarak yapılan hassaslığı ve mahremiyeti bizler için en temel prensipler içerisindedir.

Etiketler : Dedektiflik, Adana’da Resmi Yasal Özel Dedektiflik Şirketleri, Özel Dedektiflik

Ücretsiz Dedektif

3 - Adana’daki Özel Dedektiflik Bürolarına Yardım Amaçlı Başvuru Şartları Nelerdir? Dedektiflik (Hafiyelik)Çözümlerine Dair Yasal Yükümlülükler Varmıdır?

Araştırma Büromuza yardım amaçlı başvurularda ciddi oranda yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda dedektif arkadaşlarımız insiyatif olarak bazı hassas konularda destek sağlamaktadırlar. Diğer illerimizde olduğu gibi Adana'da son 30 yılda ciddi oranda göç almış çeşitlilik ve şehirleşme artmış demografik yapısı kısmende olsa bozulmuştur. Tabiki bir toplum ne kadar farklılaşır ve metropolleşirse güvenlik konusunda da ciddi problemleri yanında getirmektedir. İşte böyle bir ortamda ufak yaşlardaki çocukların kaybolması firmamızın hassaslıkla üzerinde durduğu ve hiçbir ücret talep etmediği yardıma konu hizmetlerimizdendir. Son zamanlarda'da özellikle yaşanan depremler nedeniyle bu konuda ciddi talepler almaktayız. Mağdur olan ailelerin durumlarını tüm samimiyetimizle paylaşıp elimizde tüm teknik imkanlarla gerekirse dedektif çalışanlarımızla adeta seferber oluyoruz. Bu çalışmalarımızla alakalıda medyaya yansıyan birçok başarıı dolu hikayemiz mevcuttur. ücretsiz dedektif talebi için araştırma yapılacak kişi ile ailevi veya hususi bağınızı ispatlar bir belge ile bize başvurmanız çalışma yapılabilmesi için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız. "Kayıp kişi Vakası"

Araştırma hizmetlerimizin alt başlıklarla birlikte 40'a yakın türevleri bulunmakta olup, bireysel ve kurumsal başlıkları altında resmi web sitemizde yayınlanmıştır. Her dedektiflik hizmetinin kendi içinde protokol ve sözleşme şartları vardır. Standart bir eş takibi çalışması ile adres tespiti, telefon dinleme gibi hizmetlerin fiziki ve teknik açıdan farklılıkları yasal süreçlerede doğal olarak etki etmektedir. Yapılan istihbari işlemler gizlilik içerisinde yapıldığından dolayı iki tarafada yüklenen yasal yükümlülükler bulunmaktadır. Bu şekilde uygulanan resmi işlemler özel Dedektiflik sürecini zorlaştırıcı değil aksine 2 tarafında haklarını garanti altına alan kolaylaştırıcı yasal ve hukuki metinlerdir. O nedenle tüm uygulamalarımızda resmi sürecin işleyişine özenle dikkat ediyoruz. Yasal olmayan hiçbir iş almadığımız gibi resmi dedektif sözleşmesi yapılmamış çalışmalardada yer almıyoruz. Aksi halde ortaya sağlıklı neticeler çıkmayacağı, bizlerce malumdur. Uzun yıllarında bizlere vermiş olduğu tecrübelere dayanarak doğru bilgi ve dürüst çalışma prensibinin kendimize ve müşterilerimize değer katacağından eminiz. Daha detaylı bilgi için web sayfamızdaki hakkımızda bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler : Ücretsiz Dedektif, Dedektiflik Sözleşmesi

Adana Özel Dedektiflik Sözleşmesi

Dedektiflik Bürolarının Adana’daki Hizmetlerine İlişkin Hukuk Sorumlulukları ve Sözleşme Şartları Nelerdir? Dedektiflik Araştırmalarına Dair Gizlilik ve Mahremiyet Kaideleri Nasıl Uygulanmaktadır?

Adana Özel Dedektiflik olarak araştırmalarımızın tamamında resmiyete bağlı hukuki sorumluluk oluşturan protokoller yapıyoruz sözleşme şartlarımıza yönelik çok soru aldığımız için ilgili dedektiflik sözleşme şartlarını açıklayalım. Adana dedektiflik sözleşmesi taraflarını hizmet talep eden ve dedektiflik şirketinin oluşturduğu muhatapların hak ve menfaalerinin hukuki kaidelerle kayıt altına alındığı matbu bir sözleşme türüdür. Sözleşme şartlarında tarafların hak ve yükümlülükleri detaylı olarak belirtilir. Devamında dedektiflik ücreti, dedektiflik ajansının gizliliğe dair taahhüdü mutlaka yer alır. İlgili sözleşmelere dair içerikleri biraz özetleyecek olursak, tarafları müşteri ve dedektiflik firmasıdır. Sözleşme metninde müşteriadı ve şirket ismi geçer. Sözleşmede kiralanan dedektiflik ücretleri yazılır. Yine hizmet süreside tam olarak belirtilmek zorundadır. Mahremiyet ve gizlilik konusu ayrı bir madde olarak sözleşmede yerini alır. İlgili dedektif sözleşmesine aykırı hallerde yetkilendirilmiş mahkemeler çözüm sağlar. Bu mahkemeler sözleşme konularında ortaya çkan anlaşmazlıklarda konuları neticeye bağlayacak yerlerdir. Müşterilerimizin talep ettiği hizmetler genel ahlaka, kamu güvenliğine, Anayasa, Türk Ceza Kanunu, Ceza muhakemesi Kanunu ile yürürlükte olan diğer kanun maddelerine aykırılık teşkil edemez. Araştıma ve özel dedektiflik çalışmalarının asıl amacı; Bireysel ve toplumsal yarar gözetilerek, adaletin tecelli etmesinde mağdura ve yargıya yardımcı olmaktır. Araştırma yapan Adana özel dedektifler kesinlikle araştırılacak kişilerin özel hayatına giremez, suçun oluşabileceği herhangi bir çalışmada da bulunamazlar. Yapılacak araştırmanın bedeli özel dedektiflik fiyatı açıklaması ile protokolde belirtilir. Müşteri neticesinde elde ettiği bilgi ve belgeleri açıklayamaz, başkaları aleyhine tehdit ve şantaj amacı olarak kullanamaz. Aksi halde tüm cezai ve maddi manevi sorumluluğu üstlenmiş olur.

Özetle yapılacak olan tüm çalışmalarda sözleşme yapılarak karşılıklı imzalanması usuli bir zorunluluktur. Sürecin güvenli ve kaliteli geçirip, gizlilik prensiplerine bağlı kalınması sadece sözleşme ile garanti altına alınıştır. Şirket olarak müşterilerimizden beklentimiz bahse konu hususlarda duyarlı ve anlayışlı davranarak gerekli özeni göstermeleridir.

Etiketler : Özel Dedektiflik Ücreti, Özel Dedektiflik Sözleşmesi, Dedektiflik Ajansı

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırılması

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması Hizmet Şartları Nelerdir? Teknik Takip, Fiziki Takip, Sanal Takip Yapılıyormu? Raporlama Sıklığı Nedir? Standart Kişi Takibinde Aynı Şeyler Geçerlimidir?

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırılması

Adana ilimizde her yıl dünya evine giren yaklaşık 42.000 aileyi ilgilendiren bir hizmetimizdir. Evlenecek kişilerin genç genç ve tecrübesiz oluşu, flört dönemlerinde herşeyin toz pembe görünmesi kişilerin birbirlerine karşı kişiliklerini saklayarak yaklaşmaları geçmişlerine dair bazı hususları saklamaları, sağlık, sicil, sabıka, mali durum gibi birçok konunun evlilik öncesinde açıkça ortaya konmaması , ileride kurulacak aile açısından ciddi sıkıntılar oluşturabilecek önemli konuların başında gelmektedir. İki ailenin ve iki bireyin birbirlerine uyum sağlamaları hassas araştırma, soruşturma isteyen bir konudur. Kısmende olsa amatörce bireyler kendi aralarında evlilik öncesi bu konular üzerinde araştırmalar yapmakta, karşısındaki kişiyi çevresine danışarak daha iyi tanımaya çalışmaktadır. Adana Dedektif Hizmetleri Firması olarak ilgili süreçlerde ailelere tüm imkanlarımız doğrultusunda profesyonel özen dedektiflik çalışmaları yaparak destek sağlıyoruz. Araştırılması istenilen kişinin geçmiş ve güncel tüm bilgilerini belgeleyerek hizmet talep eden müşterilerimize raporluyoruz.

Evlilik öncesi şahıs Araştırılması çalışmamızda uygulanan yöntemlere kısaca değinecek olursak, sahada fiziki takip, sanal takip ve teknik takip çalışmaları yapılarak tüm bilgi ve belgelere ulaşılmaktadır. Geçmişe yönelik sicil-sabıka kaydından tutunda kullandığı ilaçlar, hastalık çeşitlilikleri, otel, pansiyon kayıtlarına kadar titizlikle incelenmekte hedef kişi hakkında detaylı bir şekilde belge toparlanmaktadır. Belgeler şirket bünyemizde çalışan uzman dedektifler tarafından incelenerek mütaala hazırlanır ve tarafınıza rapor edilir. Elde edilen bilgi ve belgeler yaklaşık 15 kurumdan elde edildiği için yeterli ve tatmin edici düzeydedir. 

Dedektiflerimizin Adana’daki çalışmalarına yönelik sonuç raporlama sıklığı standart olup yaklaşık 72 saat aralıklarla dijital ve sözel raporlama yapılmakta süre sonunda da fiziki olarak belge sunumu gerçekleştirilmektedir. Bazı istisna ve özel çalışmalarda süreç içeriği değişebilmekte anlık bilgi vermek gerektiği gibi 1 ay sonunda da ancak bilgi verilebilecek durumlar olabilir. Araştırmanın şekli ve içeriği ilgili hususlara yön verici niteliktedir. Standart kişi takibi ve araştırılması hizmetimizde şekli olarak bazı ek belgelere ihtiyaç vardır. Takip edilecek kişi ile aranızda husumet bulunmaması geçmişte yargıya intikal eden ağır dava konuları bulunmamalıdır. Şartlar sağlandığında diğer hizmetlerimizdeki uygulamalar kişi takibi ve araştırılması hizmetindede geçerlidir. Kişi takibi özel dedektiflik ücretleri, takip edilecek kişinin konumu aylık yok rotasyonu yurtdışı seyahat durumu gibi bazı parametreler incelenerek incelenerek belirlenmektedir. Dedektiflik fiyatları verilen hizmetin önemi ve vip olması nedeniyle bütçeli rakamlar olup piyasadaki bazı düşük rakamlı reklamlarda yazdığı gibi yetersiz rakamlarda yazdığı gibi yetersiz rakamlara yapılması mümkün değildir.

Adana’da Eş Takibi Nasıl Yapılmaktadır? Boşanma Davası, velayet Davası, Nafaka Davası Öncesi Delil Toplama Uygulamaları Ne Şekilde Gerçekleştirilir?

Aile insanın huzur ve mutluluğunun korunduğu, sağlık bir toplumun oluşturulabilmesi için vazgeçilmez beşeri bir olgudur. Ailenin temelini mahremiyet, sadakat, güven, merhamet ve sevgi gibi değerler temellendirmektedir. Bir ailenin kurulması kadar korunması ve bekasına yönelikte önemli tedbirler almak gerekir. Mahremiyet ve İnsan Onuru gibi değerler, aile kurumunun vazgeçilmez ortak değerleridir.

Modern zamanlarda toplumun temel taşı olan ailede mahremiyetin günden güne zayıfladığı onu temelden sarsan etkilere hedef olduğu gözlemlenmektedir. Söz konusu problemleri tetikleyen sebeplerin başında sosyal medyanın yanlış ve bilinçsiz kullanımı, sanal ilişkiler, eşler arası sadakatsizlik ve şiddet gelmektedir. Bu unsurlar, ailenin huzurunu kaçıran ve mahremiyet kaybına neden olan ciddi sıkıntılardır. Aile hayatının bu unsurlarla yok edilmesi bir taraftan toplumsal dengelerin bozulmasına sebep olurken, diğer yandan da kültürel değerlerimizin içinin boşaltılmasına zemin hazırlamaktadır. Oysa mahremiyet insan onurunu, dokunulmazlığını ve izzetini koruyan en temel değerlerdendir.

Maalesef ülkemiz Genelinden çokça Eş takibi talebi aldığımız gibi Adana Özel Dedektiflik Büromuz’da Eş Takibi talebi yoğu olarak almaktadır. Son dönemlerde TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine bakıldığında boşanma davalarında rekora gidildiği görülecektir.

Tüik Boşanma Verileri
Tüik Boşanma Verileri
Tüik Boşanma Verileri
Tüik Boşanma Verileri

Boşanma olgusuna geleneksel aile tipinde rastlanmakla birlikte, modern zamanlarda boşanma oranlarında daha önceki dönemlerde görülmeyen düzeyde bir artış söz konusudur. Türkiyede’ki boşanma oranları Avrupa ve Amerikan toplumlarına göre son yıllarda artan bir yönelim göstermektedir. Adanada Eş Takibine yönelik yardım taleplerinde bir hayli artmış mahkeme süreçlerinde delil toplayabilmek için neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Ev ortamında yaşanan sorunlar, telefonlara şifre koyan eşler, şiddetli geçimsizlik, sadakatsizlik ve aldatılma şüphesi artık aile ortamının saygınlığının bozulmasına güven yerine şüphe ile yaşanılan bir ev ortamına dönüşmesine sebep olmuştur. Öyleki dedektiflik büromuzun danışmalık hatları sürekli müşterilerimiz tarafından aranarak, eşim beni aldatıyor olabilir, eşimin beni aldattığını nasıl anlarım? Aldatılmanın belirtileri nelerdir? Eşim soğuk davranıyor aldatılıyor olabilirmiyim? Gibi onlarca soruyla adeta soru yağmuruna tutulmaktadır.

Adana’da Eş Takibi Hizmetimizin detaylı açıklamasına gelirsek , öncelikle müşterimizi konu ve şüpheleri ile alakalı dinliyoruz, gerekirse 2,3 kere toplantı yapılarak etraflıca eldeki bulgular değerlendiriliyor. Akabinde bir ekip kurularak, şüpheli eş 7/24 fiziki takip ve teknik takip, sanal takip yöntemleri ile izleniyor. Eş takibi esnasında her 4 saat’te bir müşterimize firma tarafından raporlama sunumu yapılıyor. Süre sonunda elde edilen dosyalar mahkemede kullanabilecek şekilde düzenlenerek müşterilerimize teslim ediliyor. Çekişmeli boşanma davalarında yargı sürecinin kaderini belirleyecek dökümanları ciddi bir titizlikle elde edilerek mahkeme süreçlerine doğrudan etki edebiliyoruz. Bu nedenle’de boşanma davası öncesi eş takibi yaptırarak delil toplamak süreç için ciddi önem arz etmektedir. Velayet Davası ve Nafaka Davalarında’da hassaslıkla çalışan Adana'daki Dedektifler en kısa sürede boşanma davalarında olduğu gibi lehte olan delilleri toplayarak size ve avukatlarınıza sunmaktadır. Sürecin işleyişi ve eş takibi hizmeti ile alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız.Özel Dedektiflik Eş Takibi Hizmeti

Etiketler : Adana’da Eş Takibi, Sanal Takip, Teknik Takip, Boşanma Davası Öncesi Delil Toplama, Eş Takibi Dedektiflik Hizmeti

Casus Dinleme Cihazı

Dinleme Cihazı (Böcek) Nedir? Nerelerde Kullanılır? Ev, İşyeri, Araçta olduğu Nasıl Anlaşılır? Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Casus Dinleme Cihazı olarak bilinen mikro verici modüllerin onlarca türüne rastlamak mümkündür. Dünyada bulunan birçok ülke istihbarat birimlerinin kullandığı özel sektörde de yoğun talep gören bu cihazların en temel özelliği ortamdaki her türlü sesi analiz ederek bünyesindeki özelliklere göre hedef alıcı telefona aktarılmasıdır. Böcek (Dinleme) Cihazı halk arasındaki bilinirlik ve tanımıyla ortamda ses dinlemesi yapan, kayıt altına alan, aktarılan mini modüller cihazların tümüne verilen isimdir. Böcek (Casus Dnleme Cihazı) üretim olarak genellikle Çin’de üretilmektedir. Türevleri ve özellikleri bakımından sensörlü, wifi özellikli, sabit kayıtlı, canlı aktarımlı gibi yüzlerce farklı unsurlar barındırabilir. Boyutlarının çok küçük olması dinleme cihazlarının (böcek) kullanımı açısından oldukça avantaj sağlamakta, rahatça ev, araç, işyeri gibi meskenlere yerleştirilmektedir. Son zamanlarda gelişen chip teknolojisi ile kurşundan üretilen ve kolay kolay amatör cihazlarla tespit edilmeyen spy böcek dinleme cihazlarıda mevcuttur. Kendinden bataryalı veya temaslı çalışan bu cihazlar elektrik prizinden tutunda herhangi bir elektronik cihazdan enerji beslemesi alınarak aktif hale getirilmektedir. Bu cihazlar bazen bir duvar saati, bazen radyo veya size hediye edilen masum elektronik bir cihaz olabilmektedir. Çeşitliliği ve bulunabileceği ortamın çok olması, sadece profesyonel bir destekle tespit edilebileceği gerçeğine ışık tutmaktadır. Dinleme Cihazı (böcek) diye tabir edilen cihazların varolduğu, mevkinin bulunmasından ziyade ciddi sinyal tespitleri yapabilen cihazlarla ortamın sinyal ağının ölçülmesi gerekir. Sinyal tespitinden sonra, tarayıcı aletler yardımıyla meskendeki böcek (casus cihaz) tespit edilerek imha edilir.

Dinleme Cihazı Böcek Tespiti

Adana Özel Araştırma Bürosu olarak müşterilerimizden sıkça aldığımız sorular arasında Gizli Dinleme Cihazı (böcek) diye bilinen casus cihazların nerelerde olabileceğine yönelik sorulardır. Önceki anlatımda özetle belirttiğimiz hususları detaylandıracak olursak casus dinleme cihazlarının ev, işyeri, araç, elbise, çanta, süs eşyaları, saksı, avize… gibi yüzlerce yerlerde barınması gayet olağandır. Ev ve işyeri ortamında elektriğin ve elektroniğin olduğu her yerde, cihazda olabileceği gibi elektrik beslemesi olmayan kendinden bataryalı dinleme cihazlarıda mevcuttur. Araçlarda genellikle ağız bölgesine yakın olan ön tavan döşemesine yerleştirilen dinleme cihazları elektrik enerjisinide çakmaklıktan veya radyo bağlantısından kurulan düzenekte olmaktadır. Tabi aracın fiziki yapısı, özellikleri ve türüne göre farklı bölgelerde de böcek (casus cihaz) gayet sağlıklı bir şekilde aktif edilebilir. Detaylandırmaya kalkarsak onlarca sayfa prometresi olan bu cihazların en sağlıklı çözüm yolu uzman dedektiflik firmaları ile görüşülerek araştırma yaptırılmasıdır.

İlgili böcek cihazlarının, bulunup anlaşılabilirliği ve dikkat edilmesi gereken hususlar bkımından değerlendirilmesine bakacak olursak. Dinleme cihazları, böcek, spy casus modül türü unsurları sizlerin evinize, işyernize, aracınıza yerleştiren kişilerin bunu iyi niyetle yapmadıkları aşıkardır. Yasalara aykırı bir şekilde sizden bilgi hırsızlığı yapan bu kişiler kötü niyetli olarak bu verileri kullanacaktır. Çevrenizde bu niyetli kişilere karşı biraz dikkatli olmak mümkün mertebe özel alanlarınıza sokmamak, herhangi bir hediye obje almamak yararınıza olacaktır. Bilgi hırsızlığına dair en ufak bir şüphe duyduğunuz anda mutlaka Adana’daki Dedektiflerimizle irtibat kurmanızı öneririz. Son dönemlerde telefonlara dahi yerleştirilen böcek (dinleme cihazı) gerçek manada insanın sosyal hayatını çekilmez hale getirebilmektedir. Çeşitli tehdit, şantajlara maruz kalmanız gayet olağandır. T.C.K ve Anayasa dada açıkça suç olduğu belirtilen ağır ceza yaptırımları olan bilgi casusluğu suçu günümüzde oldukça yaygın ve ulaşılabilir durumdadır genel itibari ile ticari sırların ifşası için ofis ortamlarında ve flört aşamasındaki kişilerin birbirlerine karşı bu şekilde yaklaşımları bir hayli artmış haldedir. Dinleme Cihazı (böcek) Tespiti sonrası hukuki destek de verebilen Adana dedektiflik Ajansımız yargılama aşamasında mahkemeye sunulmak üzere bilirkişi raporuda hazırlayabilmektedir. Delil olması açısından böcek ve dinleme cihazı arama tarama çalışmaları esnasında özel dedektif ekiplerimiz arama yapılan meskeni kamera ile çekerek kayıt altına almakta şayet böcek dinleme cihazı bulunursa savcılıkta kullanılmak üzere müşterimize dedektiflik şirketimizin tuttuğu bir tutanakla teslim edilmektedir.

Etiketler : Casus Dinleme Cihazı, Böcek Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı (böcek) Tespiti, Böcek ve Dinleme Cihazı Arama-Tarama Hizmeti, Spy Böcek Dinleme, Adana’da Böcek Dinleme Cihazı Tespiti

Böcek ve Gizli Kamera Tespiti

Gizli Kamera, Spy Casus Yazılım Böcek Dinleme Modülleri Tespit ve Analizi için Başvuru Şartları Nelerdir?

Adana ilimizde gizli kamera spy casus yazılım, böcek (dinleme cihazı) tespiti ve araştırılmasına yönelik çalışmalarımız son 5-6 yılda gelen yardım talepleri doğrultusunda bir hayli artmıştır. Casus elektronik cihazların ucuz ve ulaşılabilirliğin kolaylığı daha rahat alınabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu durum kötü niyetli insanların emellerini gerçekleştirmeleri için adeta bir fırsat sağlamaktadır. Piyasada rahatça satılan casus cihazlar (dinleme böcek cihazı, gizli kamera casus program, yazılım) olduğu gibi bunların bilgi hırsızlığını engelleyici elektronik cihazlarda vardır, fakat ilgili cihazların ülkemiz Türkiye’de ulaşılabilirliği neredeyse imkansızdır. Bu nedenle mağdur olan müşterilerimiz casus cihazlara karşın profesyonel dedektiflik firmaları ile görüşerek meramlarını anlatmakta ve destek talebinde bulunmaktadırlar. Tüm dedektiflik hizmetlerimizde olduğu gibi dinleme cihazı ve böcek tespiti hizmetimizinde kısmi yasal ve hukuki şartları mevcuttur. Arama tarama yapılacak araç, mesken, ev, ofis mutlak suretle sizinle alakalı bir yer olmalı bunu belgeler, ruhsat, fatura, kontrat, tapu… gibi belgelerden birini arkadaşlarımıza göstermeniz yeterlidir. Gizli Kamera ve Dinleme Cihazı (böcek) tespiti çalışmaları genel olarak fiziki bir mekanda yapıldığı için çalışma öncesi prosüdürleri eksiksiz uyguluyoruz, Telefon, tablet, pc, tarzı cihazlara yüklenen casus yazılım spy program, casus program tarzı yasa dışı yazılımlara yönelik tespit çalışmalarımızda kendiniz haricinde yakınlarınız arkadaşlarınız, aileniz çalışanlarınız gibi diyalog içinde olduğunuz herkese yardımcı oluyoruz. Spy yazılımlarla alakalı herhangi bir sınırlayıcı durum söz konusu değildir. Böcek (Dinleme Cihazı) ve Gizli Kamera Tespitine yönelik hizmet sayfamızı inceleyip, daha detaylı bilgi almak isterseniz Lütfen Tıklayınız. Böcek (Dinleme Cihazı) ve Gizli Kamera Tespiti

Etiketler : Gizli Kamera Tespiti, Böcek Tespiti, Dinleme Cihazı Tespiti, Casus Program Tespiti

Adana’da Fabrika, Ofis, Mesken, İşyeri, Ev ve Araçlarda Yapılan Casus Ürünlere (Dinleme Cihazı, Böcek, Gizli Kamera, Casus Yazılım) Yönelik Arama, Tarama, Tespit Çalışmaları Nasıl Yapılıyor?

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Büromuz merkez olarak istanbul’da olup 81 il 991 ilçede (Türkiye Geneli) 7/24 aktif hizmet vermektedir. 81 ilde olduğu gibi Adana ilimizde’de Dinleme Cihazı (Böcek) tespitine yönelik hızlı, yerinde garantili hizmetimiz mevcuttur. Mesken musait olursa yardım talep ettiğiniz aynı gün içerisinde Adana’daki dedektif ekiplerimiz sizleri ziyaret edebilme imkanına sahiptir. Böcek arama ve gizli kamera tespitine ilişkin çalışma şekilleri meskenin fiziki yapısı, elektrik tesisatının yapılma şekline göre değişiklikler göstermektedir.Normal bir ev ortamında kullanılan böcek( dinleme cihazı ) tespitine ilişkin cihazlarla, yüksek tavana ve geniş m2 ye sahip fabrika ortamında kullanılan cihazlar farklıdır. Tarama yapılacak olan mekanın yapısına göre gerekli keşif yapıldıktan sonra, ilgili cihazlar alana sokulmaktadır. Mobil araçlarda kablo ve elektrik tesisatının çok olup iç içe tasarlanması, hassaslık isteyen çalışmaların başındadır. Araçların navigasyon ve radyo sistemlerinde sinyal yaydığını düşünürsek, detaylı olarak incelenmesi gereken bir ortamdır. Müşterilerimizin taleplerine göre Adana’da diledikleri mevkide güvenli bir şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Mobil cihazlar, pc, tablet türü sistemlerde ise cihazların 8 saat kadar teslim alınarak incelenmesi gerekmektedir. İnceleme sonrası telefondaki casus program tespit edilerek, imha edilmekte cihaz temizlenerek tarafınıza teslim edilmektedir.

Etiketler : Sherlock Holmes Özel Dedektiflik, Casus Program

Adana’da Bölgesinde Dedektiflik Şirketlerinin Yapmış Olduğu, Dinleme Cihazları Ve Gizli Kameralara İlişkin Tarama, Tespit Çalışmaları Firma Garantisinde midir?

Gizli kamera ve dinleme cihazlarının tespitine yönelik her özel dedektiflik firmasının farklı çalışma teknikleri olup, duruma göre değişkenlik gösteren çözüm yolları bulunmaktadır. Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Şirketi olarak diğer dedektif ajanslarından farklı uygulamalarımız bulunabilmektedir. Hedef bilgi, belgeye gidilen yollarda dedektiflerin geçmiş bilgi ve tecrübelerini ortaya koyarak çözüm önerileri sunabilmektedir. Sektördeki uygulamaların zaten tamamının aynı düzeyde eşdeğer olması sektörel gelişme önündeki en büyük engeldir. Bu nedenle Sherlock Holmes Özel Dedektiflik olarak sürekli ar-ge çalışmaları yaparak çalışma yöntemlerimizi yüksek kaliteye yönelik güncelliyoruz.

Müşterilerimizin kritik durumlarına çözüm ararken dedektiflerimizden istenilen sonuç odaklı ve iş garantili hizmet sunulabilmesidir. Her daim müşteri istek ve önerilerini ön planda tutan Sherlock Holmes Dedektiflik Ajansımız konu başlığında’da yer alan casus cihazlara yönelik arama tarama çalışmalarında sonuç odaklı ve iş garantili hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz casus cihazlara yönelik tespit işlemlerinin akabinde mahkemelere sunulabilir. Belge bilirkişi raporu hazırlıyoruz. Bu nedenle’de tüm dedektiflik hizmetlerinde olduğu gibi casus ürünlerin bulunmasına yönelik tüm çalışmalarımızda Sherlock Holmes dedektiflik Firması garantisi altındadır.

Casus Yazılım Program Tespiti

Sherlock HolmesÖzel Dedektiflik Bürosu ‘Adana Şubeniz’ Dinleme Cihazları (Böcek), Gizli Kamera Tespiti Arama-Tarama Hizmetleri Neticesinde Resmi Makamlara Sunulmak Üzere Bilirkişi Raporu Düzenliyormu?

'Sherlock Holmes Dedektiflik Ajansı' olarak Adana’daki Dedektiflik faaliyetlerimizin %90’ına yakın bir oranda savcılık ve mahkeme odaklı hizmet sağlıyoruz. Netice itibari ile mağduriyet yaşayan müşterilerimiz bu mağduriyetleri belgelendikten sonra, adli mercilere başvurmak istiyorlar. Süreçle alakalı hukuki yardım alıp, bilgi edinmek isterseniz, hukuki danışmanlık hizmet sayfamızı inceleyebilirsiniz. ‘Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Türk yargı sisteminin somut delillerle işleyişi düşünüldüğünde Dedektif çalışmalarımızın çalışma neticelerindeki bilgi ve belgelerin önemi ortaya çıkıyor. Biz yapmış olduğumuz 30’a yakın çalışma türlerinde mutlak suretle mahkeme ve yargı odaklı çalışıyoruz. Böcek, Gizli Kamera, Casus Cihazların tespitine’de yönelik olay yeri kroki planı, canlı kamera kaydı, çalışanlarımızın eşliğinde tanzim edilen tutanak, bulunan cihazlara yönelik expertiz raporlarını hazırlayıp, çalışma bitiminden 72 içerisinde hazırlayarak noter onayı ile tarafınıza sunuyoruz. Elde etmiş olduğunuz belgeleri adli makamlara sunabilir, Sherlock Holmes Özel Araştırma Bürosu yetkililerinin izni ve rızası alınarak duruşmada tanık olarak yazdırabilirsiniz. Pc, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlarınıza yönelik casus yazılım program tespiti çalışmalarımız, delillendirme açısından farklılıklar göstermekte, mevcut cihazın mevcut casus program yüklü hali dokunulmadan şayet adli mercilere başvurulacaksa ilgili savcılıklara teslim edilmelidir. Cihaz üzerinde yapılacak herhangi bir uygulama tek delil sayılabilecek telefon dinleme programına (yazılımına) zarar verebileceği için sadece yetkili teknik birimimiz gözlem amaçlı inceleme yapmakta neticeyi raporlayarak tarafınıza sunmaktadır.

Özetlemek gerekirse her 3 çalışmada’da adli makamlarda kullanabileceğiniz, elle tutulur şüphe ve kuşkudan arındırılmış somut delil niteliğinde raporlar bilirkişi belgeleri hukuki alanlarda kullanılmak üzere temin edilebilmektedir.

Etiketler : Casus Yazılım Program Tespiti, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Ajansı, Adana’da Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Adana’da Güvenilir, Resmi Ve Kurumsal Düzeyde Hizmet Veren Özel Dedektiflik Bürolarına Ait Şirketlerin (Firmaların) Bilgileri, Web Adresleri, İletişim Açıklamaları

Gizli kamera ve dinleme cihazlarının tespitine yönelik her özel dedektiflik firmasının farklı çalışma teknikleri olup, duruma göre değişkenlik gösteren çözüm yolları bulunmaktadır. Sherlock Holmes Özel Dedektiflik  Şirketi olarak diğer dedektif ajanslarından farklı uygulamalarımız bulunabilmektedir. Hedef bilgi, belgeye gidilen yollarda dedektiflerin geçmiş bilgi ve tecrübelerini ortaya koyarak çözüm önerileri sunabilmektedir. Sektördeki uygulamaların zaten tamamının aynı düzeyde eşdeğer olması sektörel gelişme önündeki en büyük engeldir. Bu nedenle Sherlock Holmes Özel Dedektiflik olarak sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak çalışma yöntemlerimizi yüksek kaliteye yönelik güncelliyoruz.

Müşterilerimizin kritik durumlarına çözüm ararken dedektiflerimizden istenilen sonuç odaklı ve iş garantili hizmet sunulabilmesidir. Her daim müşteri istek ve önerilerini ön planda tutan Sherlock Holmes Dedektiflik  Ajansımız konu başlığında’da yer alan casus cihazlara yönelik  arama tarama çalışmalarında sonuç odaklı ve iş garantili hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz casus cihazlara yönelik tespit işlemlerinin akabinde mahkemelere sunulabilir. Belge bilirkişi raporu hazırlıyoruz. Bu nedenle’de tüm dedektiflik hizmetlerinde olduğu gibi casus ürünlerin bulunmasına yönelik tüm çalışmalarımızda Sherlock Holmes Dedektiflik Firması garantisi altındadır.

Adana’da Güvenilir, Resmi Ve Kurumsal Düzeyde Hizmet Veren Özel Dedektiflik Bürolarına Ait Şirketlerin (Firmaların) Bilgileri, Web Adresleri, İletişim Açıklamaları

Özel Dedektiflik Sektörü diğer iş dallarından biraz farklı ve özel bir işleyişe sahiptir. Bugün çarşıya, şehir merkezlerine veya bir avm içerisine girip ‘Dedektif Bulmak İstiyorumDedektiflik Şirketi Varmı? Gibi sorularla aramalar yaparsanız, size kimse yardımcı olmayacaktır. ‘Dedektiflik Hizmeti’ gizli ve güvenlik temelli bir iş alanı olduğu için sadece dijital mecralardan iletişim sağlanabilmekte, şartlar uyum sağlanışa ofislerinde randevu usulü çalışmaktadırlar. Birçok kişi ile birçok konuda ciddi çalışmalar yapan Özel Dedektifler gizlilik ve mahremiyet kurallarına son derece önem verip , titiz davranmaktadırlar. Bugün google arama motoruna dedektiflik ile alakalı anahtar kelimeler yazıldığınızda onlarca web adresi ile karşılaşırsınız. Burada yapmanız gereken Adana’daki Özel Dedektif Firmalarını iyice araştırıp bölgede hizmet verebilen şirketler ile kontak kurmanızdır. Arkadaşlar sizleri aydınlatıp gerekli yönlendirmeyi yapacaklardır. Adana’da hizmet veren kurumsal özel dedektiflik bürolarını sizlere daha iyi yardımcı olmak amacıyla listelemeyi uygun gördük.

Adana’da Bireysel ve Kurumsal düzeyde hizmet veren yasal ve resmi ‘Özel Dedektiflik Büroları’ aşağıdaki listemizde belirtilmiştir.

  1. 1 - Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu – www.dedektifsherlock.com
  2. Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosü
  3. 2 - Adana Aile Özel Dedektiflik Bürosu – www.ailededektiflik.com
  4. Aile Özel Dedektiflik Bürosü
  5. 3 - Adana Alo Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosu – www.alodedektiflik.com
  6. Alo Özel Dedektiflik Bürosü
  7. 4 - Adana Türkiye Özel Dedektiflik Ve Hukuki Danışmanlık Bürosu – www.dedektiftr.com
  8. Türkiye Özel Dedektiflik ve Hukuki Danışmanlık Bürosü
  9. 5 - Adana Özel Dedektiflik Ve Araştırma Bürosu – www.ozel-dedektiflik.com
  10. Özel Dedektiflik ve Araştırma Bürosü

Etiketler : Adana’da Dedektiflik Şirketleri, Adana’daki Özel Dedektiflik Büroları, Adana’da Bulunan Dedektiflik Firmaları

İlimiz Adana’da Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosunun Faaliyet Gösterdiği İlçe Ve Mahallelerin Listesi

Özel Sherlock Holmes Dedektiflik Bürosunun Faaliyet Gösterdiği İlçeler;

Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir

Sherlock Holmes Dedektiflik Şirketimizin Faaliyet Gösterdiği Mahalleler;

Yeşilyurt Mahallesi, Toros Mahallesi, Huzurevleri Mahallesi, Gülbahçesi Mahallesi, Yurt Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Gürselpaşa Mahallesi, Pınar Mahallesi, Mahfesığmaz Mahallesi, Kışla Mahallesi, Tellidere Mahallesi, Dağlıoğlu Mahallesi, Fatih Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Ulubatlı Hasan Mahallesi, Ova Mahallesi, Atakent Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Akkapı Mahallesi, Onur Mahallesi, Yeşiloba Mahallesi, Levent Mahallesi, Yavuzlar Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Denizli Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Yenibey Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Reşatbey Mahallesi, Barış Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Bahçeşehir Mahallesi, Şakirpaşa Mahallesi, Havuzlubahçe Mahallesi, Sarıhamzalı Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Bey Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Narlıca Mahallesi, Cemalpaşa Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Yenibaraj Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Şehit Erkut Akbay Mahallesi, Uçak Mahallesi, Ziyapaşa Mahallesi, Beyazevler Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Sarıçam Mahallesi, Kiremithane Mahallesi, Yeşil Bağlar Mahallesi, Serinevler Mahallesi, Yeşilevler Mahallesi, Döşeme Mahallesi, Güzelevler Mahallesi, Demetevler Mahallesi, Dadaloğlu Mahallesi, Koza Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Emek Mahallesi, Kurttepe Mahallesi, Şehitduran Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Dervişler Mahallesi, Başak Mahallesi, Mirzaçelebi Mahallesi, Yeşilyuva Mahallesi, Yamaçlı Mahallesi, Gazipaşa Mahallesi, Haydaroğlu Mahallesi, Akdeniz Mahallesi, Seyhan Mahallesi, Dede Korkut Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Beyceli Mahallesi, Şambayadı Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Sucuzade Mahallesi, Yeni Mahallesi, Doğankent Kışla Mahallesi, Hadırlı Mahallesi, Doğankent Cumhuriyet Mahallesi, Yürekli Mahallesi, Tahsilli Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Mestanzade Mahallesi, Özgür Mahallesi, Karslılar Mahallesi, Camili Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Havutlu Mahallesi, Mıdık Mahallesi, Akkuyu Mahallesi, Eski Misis Mahallesi, Solaklı Cumhuriyet Mahallesi, Yunusoğlu Hürriyet Mahallesi, Köprülü Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Hurmalı Mahallesi, Yakapınar Mahallesi, Doğankent Bahçelievler Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Gazipaşa Mahallesi, Geçitli Cumhuriyet Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Buruk Cumhuriyet Mahallesi, Acıdere Mahallesi, Kocavezir Mahallesi, Cihadiye Mahallesi, Yeni Mahallesi, Özler Mahallesi, Yunusoğlu Cumhuriyet Mahallesi, Dağcı Mahallesi, Karahan Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Solaklı Hürriyet Mahallesi, Alidede Mahallesi, Türkocağı Mahallesi, Kızılkaş Mahallesi, Çarkıpare Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Abdioğlu Cumhuriyet Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Müminli Mahallesi, Ahmet Remzi Yüreğir Mahallesi, Tepebağ Mahallesi, Kabasakal Mahallesi, Zeytinli Mahallesi, Çelemli Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Beşocak Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Mustafalar Mahallesi, Mekan Mahallesi, Hanedan Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Sarıyakup Mahallesi, Köklüce Mahallesi, Yeni Mahallesi, Çağırkanlı Mahallesi, Kayalıbağ Mahallesi, Büyük Baklalı Mahallesi, Çatalpınar Mahallesi, Havraniye Mahallesi, Yeniyayla Mahallesi, Şeyhmurat Mahallesi, Sofudede Mahallesi, Sarıçam Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Aydınyurdu Mahallesi, Karayusuflu Mahallesi, Küçükbaklalı Mahallesi, Dörtler Mahallesi, Büyükdikili Mahallesi, Hacıali Mahallesi, Boynuyoğun Mahallesi, Yarımca Mahallesi, Serinevler Mahallesi, Belören Mahallesi, Karlık Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Çotlu Mahallesi, Karakuyu Mahallesi, Yalmanlı Mahallesi, Alihocalı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Camuzcu Mahallesi, Hasanbeyli Mahallesi, Hakkıbeyli Mahallesi, Hocallı Mahallesi, Kaşlıca Mahallesi, Cerenli Mahallesi, Kepeztepe Mahallesi, Karaahmetli Mahallesi, Gökbuket Mahallesi, Kuruköprü Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Menekşe Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Sazak Mahallesi, Güveloğlu Mahallesi, Turunçlu Mahallesi, Kütüklü Mahallesi, Ağzıbüyük Mahallesi, Koyuncu Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Kaşobası Mahallesi, Yukarıçiçekli Mahallesi, Irmakbaşı Mahallesi, Bayram Hacılı Mahallesi, Kayarlı Mahallesi, Karayusuflu Mahallesi, Büyükkapılı Mahallesi, Sarıhuğlar Mahallesi, Gökkuyu Mahallesi, Örcün Mahallesi, Vayvaylı Mahallesi, Taşçı Mahallesi, Denizkuyusu Mahallesi, Kılbaş Mahallesi, Küçükçınar Mahallesi, Esenler Mahallesi, Çirişgediği Mahallesi, Karaömerli Mahallesi, Ünlüce Mahallesi, Şahinağa Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Kargakekeç Mahallesi, Pekmezli Mahallesi, Karasoku Mahallesi, Herekli Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Sağdıçlı Mahallesi, Akdam Mahallesi, Bozcalar Mahallesi, Dutluca Mahallesi, Küçükçıldırım Mahallesi, Aflak Mahallesi, Sakızlı Mahallesi, Düzce Mahallesi, Büyükçıldırım Mahallesi, Aydıncık Mahallesi, Memişli Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Fadıl Mahallesi, Yerdelen Mahallesi

Özel Dedektiflik için Şartlar Nelerdir?

Adana’da Özel Dedektif Nasıl Olurum? Adana Bölgesinde Dedektiflik Ne Şekilde Yapabilirim? Özel Dedektiflik için İş Başvurusu Yapabilirmiyim?

Her mesleğin icrası için belirli resmi prosüdürler olduğu gibi dedektif olabilmek içinde bazı yasal şartlar bulunmaktadır. Uzman ve alanında başarılı bir dedektif olmak ciddi bir alt yapı gerektiren bir iş dalıdır. Teorik olarak Üniversitelerin Hukuk fakültesi, Adalet, Meslek Yüksek Okulu, İstihbarat, polislik, Askeri okullardan eğitim almış diploma sahibi kişilerin yapabileceği pratikte ise saha deneyimi olan herhangi kamu veya özel kurumlarda istihbari konularda uzun yıllar çalışmış deneyim sahibi kişiler ( şayet adli sicil ve sabıka kayıtlarında olumsuz ve ağır suçlar yok ise) bu mesleği etik kurallara uymak koşulları ile icra edebilirler. Tabi dedektif olmak için başka şartlarda gerekmektedir, şayet iş bireysel ticarete ve kazanca yönelik olacaksa bir vergi levhasız buna mukabil ticaret odası kaydı, faaliyet belgesi gibi evraklarınız tam olup resmi gazetede yayınınızda bulunması gerekiyor. Tüm koşulları eksiksiz sağladığınızda dedektif olmanızın önünde bir engel kalmamaktadır. Yinede dedektif olma gibi bir düşüncesi olan arkadaşlara tavsiyemiz işi bilen deneyimli ve uzun yıllar bu işi yapan özel dedektiflik firmalarında staj yaparak deneyim kazanmalarıdır. Bu şekilde dedektiflik sektörüne daha rahat giriş yapabilirler.

Adana bölgesinde dedektiflik yapabilmek için öncelikle dedektif olabilme şartlarını tam ve eksiksiz olarak yerine getirebilmeniz gerekmektedir. Dedektif bu işin en temel ünvanı iken dedektiflik icraya yönelip, aksiyon almış hali olarak neticelendirebiliriz. Adana ilinde aynı kaideler geçerlidir dedektiflik yapmak isteyen kişi gerekli kaideleri karşılayabiliyorsa iş yapmasında herhangi bir engel yoktur. Burada dikkat edilmesi gereken ‘Özellikle dedektiflik yapmak isteyen kişiler’ hukuki kuralları, konuları çok iyi bilmeleri gerekir, aksi halde özel hayatı ihlal ısrarlı takip gibi Türk Ceza Kanununda suç sayılabilecek işlere haberiniz olmadan dahil olup, ağır cezaları ile karşılaşabilirsiniz.

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu olarak Özel Dedektiflik İş Başvurusu yapan arkadaşlara hemen hemen 81 ilde yardımcı olup uygun özelliklere sahip olanları işe alıyoruz. Özel Dedektiflik Eleman İhtiyacı iş yoğunluğundan dolayı’da bir hayli yüksektir. Yurt dışı- Yurt içi başvuru yapan herkesin cv’leri firma insan kaynaklarımız tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Dedektiflik iş başvuruları için özellikle Adana bölgesi mevcut internet sitemizin iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.İletişim için lütfen tıklayınız. Bize ulaşın

Etiketler : Dedektif Nasıl Olurum, Özel Dedektiflik İş Başvurusu, Özel Dedektiflik Şartları, Dedektiflik iş ilanları

Özel Dedektiflik İş İlanları

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Şirketimizin Bay-Bayan Eleman İhtiyacı Varmıdır? Başvuran Herkes Adana’da Özel Araştırma Büromuza Katılabilir mi? Çalışma Şartları Nelerdir? Özel Dedektiflik İş İlanları’na Nasıl Ulaşabiliriz?

Araştırma ve Dedektiflik alanlarında aksiyon alan şirketimizin saha çalışmalarında her daim bay-bayan elemanlara ihtiyacı vardır. Dönem dönem insan kaynakları departmanımız 81 ilde özel dedektiflik sertifikası için ilanlar vermekte, harici olarakta bay ve bayan dedektif adaylarını değerlendirecek şirketimize eleman alımları yapılmaktadır. Süreç illerdeki iş yoğunluğu, eleman ihtiyacına göre şekillenmektedir, Özel Dedektiflik Yapmak İçin başvuru yapmak isteyen arkadaşlar mevcut sitemizin ( www.dedektifsherlock.com) iletişim bilgilerinden bizlere 7/24 ulaşıp iş başvurusu ve eleman alımları ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Ajansımıza iş için başvuru yapan tüm bay-bayan bireyler, doğrudan şirketimizde aksiyon alamaz. Öncelikle ilgili üniversite bölümlerinden mezuniyet belgesi, sicil, sabıka kaydı, referansları ve dedektiflik ile alakalı tecrübeleri araştırılır, gerekirse sahada birkaç gün deneme çalışmaları yapılır. Yaklaşık 1 hafta kadar süren mülakatlardan sonra kurulumuz alıma ilişkin onay kararı çıkarır ve başvuran kişi işe alınarak çalışmaya fiilen başlamış olur.

Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veren araştırma büromuzun çalışma şartları yapılan çalışmanın nevine göre birçok farklılıklar görmektedir. İl bazında değerlendirilecek olursak şehirleşmiş kalabalık ortamlarda yaya ve araç takibi daha rahatken kırsal bölgelerde farkedilebilirlik yüksek oranda olduğu için ekip sayısı artırılıp, vardiyalı sistem uygulanmak zorundadır. Bunun gibi birçok prometrede şekillenen çalışma ve hizmet tarzları, olağan olarak çalışanlarımızın iş saatlerine’de yansımakta bütünü ile özel dedektiflerin çalışma şartlarını farklılaştırmaktadır. Netice itibari ile dedektiflik ve araştırma hizmetlerinin çalışma şartları biraz meşakkatlıdır. Seyahat (yurt dışı dahil) ve saati belli olmaz. Çünkü kendinizden bağımsız birilerine göre hayatınız vaktiniz şekillenmektedir. Bu hususları iyi değerlendirerek dedektiflik iş başvurusu yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Adanada’ki Özel Dedektiflik İş İlanları’na Kurumsal insan kaynakları ilanı veren şirketlerin web sitelerinden ulaşabilir. Mevcut internet sitemizin bay-bayan eleman alımı ile alakalı yayınlarını takip edebilir. Ayrıca Cv göndererek önceden sıralamaya adınızı kaydettireilirsiniz. Dönem dönem 81 ilde bölgesel alımlar düzenli olarak yapılmakta. Adana’da da gerekli görüldüğünde yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı şekilde Adana ilinde faaliyet gösteren diğer meslektaş şirketlerde çeşitli ilanlar vermektedirler. Bulunduğunuz sayfamızda ‘Adana’daki özel dedektiflik Büroları’ başlığı altında bu firmaların tüm bilgileride paylaşılmıştır. İrtibat kurarak bilgi almak isterseniz her daim bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler : Özel Dedektiflik İş İlanları, Özel Dedektiflik Sertifikası, Özel Dedektiflik Şartları, Bay-Bayan Dedektiflik

Dedektiflik Ücretleri ( Fiyatları )

Araştırma ve Dedektiflik Hizmetlerine Yönelik Adana’da Özel Dedektif Ücretleri (Fiyatları) Nedir? Dedektiflik Ücret Politikası Ne Şekilde Oluşturulmaktadır?

Adana’da Araştırma Bürosu olarak bazı hassas konular harici Türkiye 81 ilinde eşit fiyat tarifesi ile hareket ediyoruz. Yurtdışı çalışmaları kur farklılığından dolayı değişiklikler gösterebilir. Kayıp çocuk vakası ve adli soruşturmalarda (Katalog suç) ücret talebi yapılmamaktadır. Ancak ticari faaliyetlerimizi kapsayan tüm çalışmalarımızda çalışma yapılacak mesafe, kullanılacak ekipman, dedektif sayısı, işin zorluğu gibi unsurlar, değerlendirilerek bir fiyatlama yapılmaktadır. Bugün Adana’nın şehir merkezinde yapılacak kişi şahıs eş takibi ile daha kırsal bölgelerinde yapılacak takip arasında hem fiziki yönden hemde içerik yönünden farklılıklar olabilmektedir. Takip edilen şahısların sürekli il dışı seyahat durumları varsa ek olarak maliyete yansıyacaktır. İlgili nedenlerden dolayı özel dedektiflik ücretlerinin belirli bir rakam ile belirtilmesi pek doğru olmayabilir. Çalışma sürecinin 1 ay olarak belirlenip daha kısa zamanda neticelendiği durumlarda olabiliyor ve kalan süre ücretinden firmamız feragat ediyor. Bir çok değişken unsurun olduğu özel dedektiflik fiyatları özetle anlaşılacağı üzere sabit bir rakam üzerinden değerlendirilemiyor. Müşterilerimizden özellikle eş takibi ücreti (fiyat) ne kadar? Eş takibini kaça yapıyorsunuz? Gibi sorular alıyoruz, yine ortalama bilginiz olması açısından bir fiyat vermek gerekirse azami alt rakamlar 3.000 Ş (USD) ‘dan başlamakta araştırmanın boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Ödeme koşulları sözleşme, fatura, protokollere dayalı olarak peşin alınır. Kredi kartına taksit harici başka bir ücret alımı yöntemimiz yoktur. Senet, şahsi taksit, kısmi veresiye gibi ödemeler maalesef alamıyoruz. Firma mutabakat sağlanır sağlanmaz çalışma süresince yapılacak tüm masrafları döküm halinde çıkarır, ücret hesaplaması yapar. İlgili çalışma ekibine aktarır ve bu şekilde hizmet sürecinin masraflarını garanti altına alır. Şayet peşin olarak alınamayan bir ücret olsaydı 81 ildeki tüm çalışmalar firmamız bütçesinden yapılacaktı buda ticari olarak şirket faaliyetlerimize, ticari çıkarlarımızda bağdaşmayan bir durumdur. Müşterilerimiz kendi çalışmalarını finans etmekle yükümlüdür.

Etiketler : Dedektiflik Ücretleri ( Fiyatları )

Adana’da Ebeveyn Kontrol Sistemlerine Yönelik Pratik Casus Program (Yazılım) Uygulamalarınız Var mıdır? Öğrenci Takibi İçin Telefon Dinleme Veya Telefonlara Casus Program Yüklüyor musunuz?

Adana Araştırma Ajansımız Ebeveyn kontrol sistemleri Telefon Takip Programları, Telefon dinleme Yazılımları ile alakalı sözleşme ve protokollere dayalı çalışmalar yapabilmektedir. Aileler çocuklarının kötü alışkanlıkları ile ilgili bizlerden yoğun olarak yardım takip etmektedirler. Uyuşturucu ve alkol kullanımının lise dönemlerine kadar düştüğü Adana ilimizde öğrenci ve çocukların kontrollü takibi neredeyse ciddi bir ihtiyaç halini almıştır. Tehlikenin farkında olan, duyarlı anne - babalar, profesyonel destek olarak çocukları hakkında 24 saatin her anında bilgi sahibi alabilmektedirler. Cep telefonları bilindiği üzere artık hayatımızın günlük işlerimizin artık vazgeçilmez bir parçasıdır. Günlük hayatımızda neredeyse bütün işlerimizin ortağı, bütün kontaklarımızın kurulduğu adeta teknolojik bir ortağımızdır. Oluşan bu yapıyı iyi okuyabilen teknik ekibimiz firmamıza ait bazı casus yazılımlar sayesinde çocuklarınız tüm telefon kontaklarını görebilmekte telefonlarını 7/24 canlı dinleyebilmektedir. Birçok türevi olan telefon casus programlarının anlık lokasyon, galeri, sosyal medya, sms, mail, ekran görüntüsü bilgisi ve birçok diğer faydalı özellikleri ile çalışmalarımıza ciddi katkı sağladığı aşikardır. Tabi sadece telefon olarak düşünülmemesi gerekir, pc ve tabletlerde de çalışan takip programlarımız mevcuttur. İlgili casus yazılımlar hizmetlerimiz içerisinde sadece çocuk, öğrenci takibinde kullanılmakta, farklı suiistimale açık işlerde aksiyon verilmektedir. Yalnız dileyen müşterilerimiz gizlilik sözleşmesi kapsamında dilediği sayıda program alabilmektedir.

Öğrenci Takibi için ebeveynlerinde isteği ve izni ile çocuklarının elektronik iletişim cihazlarına casus yazılım (program) yüklemesi yapıyoruz. İlgili telefon dinleme programları 6 aylık ve 12 aylık paketler şeklinde satılmaktadır. İos ve Android uyumlu olup, interneti olan her cihazda aktif olarak çalışabilmektedir. Yükleme aşaması uzaktan bağlantı veya fiziki olarak elden de yapılabilmektedir. Telefon menülerinde hiçbir şekilde görülmez, program kendi kendini gizleme gibi bir özelliğe sahip olup, kullanıcı açısından görülmesi, anlaşılması imkansızdır. Çalışma şekli olarak verilen panele 1 saat aralarla telefondaki tüm faaliyetleri kaydederek parolalar, konuşma kaydı, sms kaydı, whatsapp kaydı, tüm sosyal medya mesajlaşmaları, galeri, uzaktan kamera açıp kapatabilme, ortamı dinleme gibi 100’e yakın alanda aktarım sağlar. Telefon dinleme programı yazılım hakkında detaylı bilgi isterseniz lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Etiketler : Telefon Dinleme Programı, Casus telefon yazılımı, Telefon Takip Programı

Telefon Dinleme Programları

Adana’da Çocuklarımızın Güvenliğini Sağlamak Amacı İle Mini Dinleme Cihazı Gizli Kamera Cihazlarının Kurulumu Yapılabilir mi? Gps Takip Cihazı Satışınız Var mı? Tablet ve Pc’lere Nasıl Casus Takip Programı Yüklenir? Android ve İos Telefon Takip (casus) Yazılım Satışınız Mevcut mudur?

Özel Araştırma Ve Hafiyelik Şirketimiz doğrudan dinleme cihazı, gizli kamera, casus cihazı satışı yapmasa da gereken durumlarda hele ki öğrenci ve çocuk takibinde gerekli tüm teknik ekipmanların kurulumlarını yapıyoruz. Ortam dinlenmesi yapabilen sensörlü böcek olarak ta bilinen cihazları genellikle çocuk ve öğrencilerin ailelerin izni ve onayı ile odalarına uzan ekiplerimizce kurulumları sağlanmaktadır. Çalışmalarda oldukça başarılı olan bu cihazlar her geçen gün daha da talep görmekte, kullanım olarak ta basit olması müşterilerimizi memnun etmektedir. Hiçbir elektrik kaynağına ihtiyaç duymayan bu cihazlar ortalama 30 gün kadar aktif kalabilmekte, online olarak ortamda ses dinlenmesi yapabilmektedir.

Gps takip cihazları da özelliklerine göre çok çeşitlilik sağlamaktadır. Genellikle ilkokulda okuyan öğrencilerin çantalarına yerleştirilir dakikalık lokasyon paylaşımı sağlar. Bu şekilde anne ve babaların okul yollarında olan çocuklarını anlık izleme olanağı sağlar. Bunların haricinde araç, bisiklet gibi birçok yerde de kullanılabilen çeşitleri elimizde mevcuttur. Batarya süreleri pil büyüklüklerine göre değişkenlik sağlayabilmektedir.

Telefon, tablet ve pc’lere casus program yüklenmesi işlemi cihaza fiziki müdahale ile olan bir hizmettir. Hedef cihaz ele alındıktan sonra internet sitemizin linkinden ilgili program download edilir kurulum gerçekleşir. Hedef cihazın takibi için size kullanıcı ad ve şifre tanımlanır. Günlük, haftalık periyodlarda detayları rapor halinde panelinizde görebilirsiniz. 1 yıllık arşivleme özelliği de bulunan casus yazılım uygulamamızın dilerseniz mailinize de günlük raporlama özelliği de bulunmaktadır.

Android ve İos Telefon Takip Programları, Casus yazılımları doğrudan satışımız yoktur, fakat dileyen müşterilerimize bu konularda yardımcı oluyoruz. Yapılan çalışma şartlarına göre bazen ücretsizde kurulum yaptığımız zamanlar olabilmektedir. İlgili Telefon dinleme programları suiistimale açık bir yapıda olduğu için bu hizmeti dikkatli bir şekilde uyguluyoruz. Aksi halde her isteyen elde edebilir ve kötü niyetli olarak kullanılabilir. Böylesi istenmeyen mağduriyetlerin oluşmasını da firmamız olarak istemiyoruz. Özetle İos ve Android telefon casus programlarını koşullar el verdiğinde sizlere en kaliteli şekilde sağlayabiliyoruz.

Etiketler : Dinleme Cihazı, Gizli Kamera, Casus Yazılım, Telefon Dinleme Programı, İos, Android

Sherlock Holmes Özel Hafiyelik Araştırma ve Dedektiflik Şirketimiz Hakkında Bilgiler Misyon ve Vizyonumuz, Basına Yansıyan Başarılı Çalışmalarımızın Bir Kısmı.

“Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Hukuki Danışmanlık” Yaklaşık 12 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde son 6 yılda yurtdışı 14 ülkede “Özel Dedektiflik” Faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma yönetiminden saha dedektiflerine kadar emekli polis ve emekli askerlerden oluşan kadrolara sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutan “dedektif” arkadaşlarımız yıllarında vermiş olduğu tecrübelerle “profesyonel dedektiflik” çalışmalarına imza atmaktadırlar. Sektörün sosyal hayata ve özellikle hukuki süreçlere (boşanma davası, nafaka davası, velayet davası) çok ciddi katkıları mevcuttur. Bugün en basit yargıya intikal etmiş bir hususun dahi “delil toplama” aşaması çok önemlidir. Her ne kadar mağdurlar adli yargı sürecinde avukat tutsalar da avukatların sahada “özel dedektiflik” yaparak veri toparlaması imkansızdır. Bu nedenle “Adana Dedektiflik” olarak bu alandaki boşluğu “uzman” ekiplerimizle doldurmakta huzur ve güven içerisinde “Araştırma çözümleri” sunmaktayız. En temel misyonumuz insani en temel değerler ölçüsünde bize ihtiyacı olan müşterilerimize en ileri seviyede sağladığı imkanlarla VIP hizmet sunmaktadır. Sizlere paylaşmak adına basına yansıyan bazı başarılı haberlerimizden bir kısmını sayfamıza koymayı uygun gördük.

“Adana’da dedektif, dedektiflik ve özel araştırma” konularında hizmet veren firmamızın basına yansıyan başarılı haber görsellerinde bir kısım.

Sherlock Holmes Dedektiflik Akşam Gazetesi Haberi Sherlock Holmes Dedektiflik Cumhuriyet Gazetesi Haberi
Sherlock Holmes Dedektiflik Milliyet Gazetesi Haberi Sherlock Holmes Dedektiflik Sabah Gazetesi Haberi
Sherlock Holmes Dedektiflik Sözcü Gazetesi Haberi Sherlock Holmes Dedektiflik Türkiye Gazetesi Haberi

Etiketler : Adana Dedektif, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Haberleri, Dedektif

Sayfa Etiketleri : Adana dedektif, Adana dedektiflik, Adana özel dedektif, Adana özel dedektiflik, Adana'da dedektif, Adana'da özel dedektif, Adana'da özel dedektiflik, Adana'da Özel Dedektiflik Hizmetleri, Adana Özel Dedektiflik Bürosu, Adana'da Özel Dedektiflik Şirketleri, Adana'da Özel Dedektiflik Firmaları, Dedektif, Özel Dedektif Ajansları, Türkiye'de Özel Dedektif Hizmeti, Eş Takibi, Dedektiflik, Adana’da Resmi Yasal Özel Dedektiflik Şirketleri, Özel Dedektiflik, Ücretsiz Dedektif, Dedektiflik Sözleşmesi, Özel Dedektiflik Ücreti, Özel Dedektiflik Sözleşmesi, Dedektiflik Ajansı, Casus Dinleme Cihazı, Böcek Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı (böcek) Tespiti, Böcek ve Dinleme Cihazı Arama-Tarama Hizmeti, Spy Böcek Dinleme, Adana’da Böcek Dinleme Cihazı Tespiti, Gizli Kamera Tespiti, Böcek Tespiti, Dinleme Cihazı Tespiti, Casus Program Tespiti, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik, Casus Program, Casus Yazılım Program Tespiti, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Ajansı, Adana’da Hukuki Danışmanlık Hizmeti, Adana’da Dedektiflik Şirketleri, Adana’daki Özel Dedektiflik Büroları, Adana’da Bulunan Dedektiflik Firmaları, Dedektif Nasıl Olurum, Özel Dedektiflik İş Başvurusu, Özel Dedektiflik Şartları, Dedektiflik iş ilanları, Özel Dedektiflik İş İlanları, Özel Dedektiflik Sertifikası, Özel Dedektiflik Şartları, Bay-Bayan Dedektiflik, Dedektiflik Ücretleri ( Fiyatları ), Telefon Dinleme Programı, Casus telefon yazılımı, Telefon Takip Programı, Dinleme Cihazı, Gizli Kamera, Casus Yazılım, Telefon Dinleme Programı, İos, Android, Adana Dedektif, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Haberleri, Dedektif, Adana'da Özel Dedektiflik Hizmetieri, Özel Dedektiflik Şirketimizin Adana'da sunmuş olduğu Bireysel Dedektiflik Çözümleri, Özel Dedektiflik Firmamızın Adana'da Sunmuş Olduğu Kurumsal Dedektiflik Hizmetleri, Adana İlimizdeki Dedektiflik Faaliyetleri ile Alakalı Hizmet Almak İsteyen Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular (S.S.S), Dedektif Nedir? Ülkemizde Ne Olarak Tanımlanmaktadır? Adana'da Dedektiflik Nasıl Yapılmaktadır?, Dedektiflik Özel Bir Hizmettir? Adana Bölgesindeki Resmi Dedektiflere Nasıl Ulaşırım?, Adana'daki Özel Dedektiflik Bürolarına Yardım Amaçlı Başvuru Şartları Nelerdir? Dedektiflik (Hafiyelik) Çözümlerine Dair Yasal Yükümlülükler Var mıdır?, Dedektiflik Bürolarının Adana'daki Hizmetlerine İlişkin Hukuk Sorumlulukları ve Sözleşme Şartları Nelerdir? Dedektiflik Araştırmalarına Dair Gizlilik ve Mahremiyet Kaideleri Nasıl Uygulanmaktadır?, Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması Hizmet Şartları Nelerdir? Teknik Takip, Fiziki Takip, Sanal Takip Yapılıyormu? Raporlama Sıklığı Nedir? Standart Kişi Takibinde Aynı Şeyler Geçerli midir?, Adana'da Eş Takibi Nasıl Yapılmaktadır? Boşanma Davası, Velayet Davası, Nafaka Davası Öncesi Delil Toplama Uygulamaları Ne Şekilde Gerçekleştirilir?, Dinleme Cihazı (Böcek) Nedir? Nerelerde Kullanılır? Ev, İşyeri, Araçta olduğu Nasıl Anlaşılır? Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?, Gizli Kamera, Spy Casus Yazılım Böcek Dinleme Modülleri Tespit ve Analizi için Başvuru Şartları Nelerdir?, Adana'da Fabrika, Ofis, Mesken, İşyeri, Ev ve Araçlarda Yapılan Casus Ürünlere (Dinleme Cihazı, Böcek, Gizli Kamera, Casus Yazılım) Yönelik Arama, Tarama, Tespit Çalışmaları Nasıl Yapılıyor?, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosu 'Adana Şubeniz' Dinleme Cihazları (Böcek), Gizli Kamera Tespiti Arama-Tarama Hizmetleri Neticesinde Resmi Makamlara Sunulmak Üzere Bilirkişi Raporu Düzenliyor mu?, Adana'da Güvenilir, Resmi ve Kurumsal Düzeyde Hizmet Veren Özel Dedektiflik Bürolarına Ait Şirketlerin (Firmaların) Bilgileri, Web Adresleri, İletişim Açıklamaları, İlimiz Adana'da Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Bürosunun Faaliyet Gösterdiği İlçe ve Mahallelerin Listesi, Adana'da Özel Dedektif Nasıl Olurum? Adana Bölgesinde Dedektiflik Ne Şekilde Yapabilirim? Özel Dedektiflik için İş Başvurusu Yapabilir miyim?, Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Şirketimizin Bay-Bayan Eleman İhtiyacı Var mıdır? Başvuran Herkes Adana'da Özel Araştırma Büromuza Katılabilir mi? Çalışma Şartları Nelerdir? Özel Dedektiflik İş İlanlarına Nasıl Ulaşabiliriz?, Araştırma ve Dedektiflik Hizmetlerine Yönelik Adana'da Özel Dedektif Ücretleri(Fiyatları) Nedir? Dedektiflik Ücret Politikası Ne Şekilde Oluşturulmaktadır?, Adana'da Ebeveyn Kontrol Sistemlerine Yönelik Pratik Casus Program (Yazılım) Uygulamalarınız Var Mıdır? Öğrenci Takibi İçin Telefon Dinleme veya Telefonlara Casus Program Yüklüyor musunuz?, Adana'da Çocuklarımızın Güvenliğini Sağlamak Amacı İle Mini Dinleme Cihazı Gizli Kamera Cihazlarının Kurulumu Yapılabilir mi? Gps Takip Cihazı Satışınız Var mı? Tablet ve PC'lere Nasıl Casus Takip Programı Yüklenir? Android ve İos Telefon Takip (Casus) Yazılım Satışınız Mevcut mudur?, Sherlock Holmes Özel Hafiyelik Araştırma ve Dedektiflik Şirketimiz Hakkında Bilgiler Misyon ve Vizyonumuz, Basına Yansıyan Başarılı Çalışmalarımızın Bir Kısmı

Geçmişten Günümüze Sherlock