Adres TespitiAdres Tespiti

Adres Bulma Çalışmaları
Adres Bulma Çalışmaları
Adres Bulma Çalışmaları

Adres bulma, çalışması herhangi bir ticari yada özel durumlardan dolayı, karşı taraf hakkında lokasyonuna yönelik elde edilmesi gerek belgelerin toplanılması hizmetine denir.Adres bulma; bu konu hakkında yapmış olduğumuz oldukça kapsamlıdır. Bunun en büyük nedeni; adresinin bulunmasını istemeyen kişiler bu konuda oldukça titiz davranmaktadır ve adres bulma işlemi gerçekleşemesin diye ellerinden geleni yapmaktadırlar. Adres bulma çalışmalarımız adres tespiti, borçlu bulma gibi araştırmalarımız sırasında da gerçekleşmesi gereken bir çalışmadır. Adres bulma; kişi birçok farklı nedenden dolayı adresinin bulunmasını istemeyebilir.
Adres bulmaya yönelik yapılan çalışmalarımızda, sizlerden alacağımız envanterlerin çokluğu ve geçerliliği çalışmanın selahiyeti için büyük önem arz etmektedir. Adres tespiti kapsamında yine bu yönde yapılacak olan çalışmaların kişinin haraket alanı ve resmiyet kayıtlarıyla olan bağlılığı ile doğru orantılıdır.Adres bulma çalışmalarının yapıldığı kişilere örnek vermemiz gerektiğinde ilk aklımıza gelenler; kişiler bir takım dolandırıcılık suçlarına karışmış olan ve bu suçlardan dolayı adresinin tespit edilmesini istemeyen kişilerdir. Sizlerde birileri tarafından dolandırılmış olabilirsiniz ve bu kişilerin adreslerine ulaşmak ve haklarında gerekli işlemlerin yapılmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda dedektiflik alanında faaliyet gösteren uzmanlarımız tarafından gerçekleşecek adres bulma çalışmaları ile kişiler ayrıntılı olarak takip edilmekte olup, gerek sanal, gerek teknik gerekse banka hesap hareketleri üzerinden kendileri ile ilgili yapılan takip çalışmaları sayesinde kısa bir zaman zarfı içerisinde kendilerine ulaşılmaktadır. Çoğu zaman 1 hafta gibi kısa bir sürede sonuçlanan adres bulma işlemleri; sizlere hukuki yaptırımlarda bulunmanız konusunda da fayda sağlamaktadır.
Adres bulma, çalışmasında mak. 3 iş günü süre verebilen firmamız sonuç odaklı ve iş garantili olarak şahısların adreslerine ulaşabilmektedir.Çalışma öncesinde söleşme ve fatura zorunluluğu vardır.Şartlar oluştuğu takdirde dedektif arkadaşlarımız adres tespiti çalışmasına start vereceklerdir.Adres bulma; hukuki yaptırımlarda bulunmanız açısından da sizlere yardımcı olmaktadır çünkü gerçekleştirilen adres bulma çalışmaları esnasında aramakta olduğunuz kişi ile ilgili kapsamlı olarak birçok bilgiye ulaşmaktasınız ve bu ulaşmış olduğunuz bilgilerin çoğunluğu delil niteliği taşımaktadır.

Adres Bulma Çalışmaları

Adres bulma çalışmaları bilir kişiler tarafından yürütülmesi mümkün olan hedefe yönelik yapılan araştırmalardır. Adres tespiti olarak yürütülen hizmetimizde belirlenen kişi ile ilgili birtakım çalışmalar gerçekleştirilerek, hedefin herhangi bir hareketinde kişinin yeri belirlenir. Adres bulma çalışmaları kapsamında kişinin mal varlığı bilgilerine ulaşılarak, üzerine ait olan gayrımenkullerde olup olmadığı araştırılır.Adres bulma; gerekli olan çalışmaların hepsi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup çoğunlukla sizin için özel bir ekip kurulmakta olup, bu ekip sizin adınıza gerekli olan bütün bilgilere ulaşmaktadır. Adres bulma, bu çalışmalarımızın gerçekleşebilmesi için sizlerin ihtiyaç duymuş olduğunuz gerekçe çok önemlidir. sadece zevki konulardan veya bir kimseye zarar vermek amacıyla bir kişi hakkında adres bulma işlemi yapılmasını istemekte iseniz; uzmanlarımız bu konu hakkında sizlere yardımcı olmayacaktır.
Adres bulma özellikle bizim gibi özel bilgilere erişim izni bulunan profesyonel araştırmacılar için kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Adres tespiti çalışmalarında görev alan dedektif arkadaşlarımız, alanlarında uzman, teknik bilgiye sahip, deneyimli araştırmacılardır. Kişinin adres tespiti yapılabilmesi için özel dedektif ekibi oluşturularak, geniş kapsamlı bir araştırma yapılması gerekmektedir.Adres bulma, bu amaçla gerçekleşen çalışmalarda bütün dedektiflik hizmetlerinde olduğu gibi yasalara uygun olarak yapılmak zorundadır. Bu nedenle bir kişi hakkında adres bulma çalışması yapılmasını istiyorsanız ve bu çalışma “özel hayatın ihlali” veya kişinin kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyorsa, siz isteseniz bile uzmanlarımız bu kişi hakkında adres tespiti çalışmaları yapmayacaktır. Adres tespiti gerek hukuki açıdan size yardımcı olmak için gerekse bir takım farklı dedektiflik hizmetlerine yardımcı olabilmek ve tamamlayabilmek açıdan yapılması gereken bir çalışmadır.
Adres bulma çalışmaları sürecinde müşterilerimiz süreci takip edebilir, gelişmeleri bizimle birlikte inceleyebilmektedirler. Ayrıca yapılan tüm adres tespiti çalışmaları ve sonuçlar, müşterilerimizle raporlar halinde paylaşılmaktadır. Resmi araştırma bürosu olarak yürüttüğümüz tüm çalışmalar hukuka ve ahlaki değerlere uygun olmak durumundadır. Sizlerin taleplerini yerine getirmekle görevli özel dedektif personeli, hukuka ve ahlaki değerlere uygun olmayan hiçbir çalışmayı yürütemezler.Adres tespiti yaptırmak istediğiniz kişi ile ilgili alacaklı olduğunuz veya kişinin size karşı bir dolandırıcılık girişiminde bulunmuş olması şart değildir. Bazen bazı ailevi durumlarda söz konusu olabilir. Adres bulma çalışmaları gerçekleştirilebilen kişilere örnek olarak; adresini bilmediğiniz, nerede yaşadığından, hatta yaşamakta olup olmadığından haberdar olmadığınız aile bireyleriniz hakkında da adres bulma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Adres Tespiti

Adres tespiti belirli bilgi ve dökümanları elde edilmiş, fakat adres konusunda net bir bilgi oluşturulmamış, kişi veya kişilere yönelik yapılan anlık çalışmalara denir.Adres bulma çalışmaları; hedef kişi hakkında sizlere detaylı olarak bilgi verilmesini sağlayarak kişi ile ilgili sadece tek bir adres sunulmasını değil gerektiğinde kişinin bağlantısı bulunan adreslerden haberdar olmanızı veya kişiye ait olarak ya da kişinin yakınlarına ait olarak gözüken adreslerden haberdar olmanızı da sağlamaktadır.
Adres tespiti kişilerin yaşadıkları yer, ev, dükkan, fabrika, hizmethane ..vb gibi alanlarda tespite yönelik yapılan araştırmaların tümüdür.Bütün bunların tespitinin yapılabilmesi için ismi geçen şahsın T.C numarası, kızlık soyadı,kimlik seri numarası ve önemli birkaç bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Gerçek çözümler için özel dedektiflik bürosu dedektifleri internet üzerinden çok yönlü araştırmalar yapmaktadırlar. Özel dedektiflik bürosu dedektifleriimiz, adres tespiti çalışmasının yapılması işini avrupa dedektif standartlarındaki kanunlara uyarak yapmaktadır. Bilgisayar IP tespitleri, telefon yer tespitleri de yapılmaktadır. Nitekim bireyi araştırma faaliyetlerinde en çok başarı oranına sahip bir konu da, adres bulma çalışmasıdır.Adres bulma çalışmaları esnasında gerçekleşen ayrıntılı araştırmalar ile hedef kişinin bulunabileceği adresler ile ilgili resmi mercilerden bilgi alınacağı gibi, yine adres bulma çalışmaları sayesinde gerçekleşen teknik ve fiziki takipler sayesinde kişinin hakkında kapsamlı olarak bir çalışma yapılmış olacaktır ve böylelikle kişinin adına kayıtlı bulunmayan fakat kendisi ile bağlantılı olan adreslerde tespit edilecektir.
Adres tespiti son günlerde adını kayıp çocuk vakaları, gizli kamera ve böcek tespitleri, bilişim suçları, eş veya öğrenci takip gibi olayların daha sık baş göstermesi ile ayrı mesleki önem kazanmıştır. Adres bulma ve adres tespit için de artık kurumsal faaliyet yürüten teşkilatlardansa, özel dedektiflik tercih edilmektedir. Bunun sebebi şudur, özel dedektiflik bürosu dedektifleri tüm bilgileri aldıktan sonra olayların,kişilerin,yerlerin tespiti için hızlı bir çalışma yürütmeye başlar. Gerek internet üzerinden gerek muntazam takipler sonucu kesin olan sonuçlara ve somut delillere ulaşmakta, gerekli çözüm önerisini de problemin tespitinin yapılışından kısa zaman içersinde bulmasındandır.

Adres Arama

Adres tespiti çalışması normal şartlarda bilinen bir şahsın anlık olarak aniden ortadan kaybolması veya daha farklı bir şüphe durumunda sadece kişilere yönelik yapılan çalışmalara denir.Adres tespiti sayesinde; alacaklı olduğunuz, sizlere bir takım vaadler de bulunarak ödemelerini yapmakta geciken veya yapmayan, geçen bu süreç içerisinde yalan adres beyanında bulunan ve kendisine ulaşamadığınız kişiler ile ilgili yapılması gereken araştırmadır. Adres tespiti yapılması halinde; alacaklı kişinin gerçek adresine ulaşabilir ve bunu belgeleyerek gerçekleştirmeniz gereken icra takibi ve benzeri işlemleri bu adrese yapabilirsiniz. Adres tespiti işlemini gerçekleştirmekte olan uzmanlarımız; bu konuda fiziki takip yapmış oldukları gibi teknik ve sanal takipte yapmakta olup bu sayede kişilerin bulundukları adresler konusunda daha verimli bir çalışma yapmaktadır.
Adres tespiti ve diğer dedektiflik hizmetleri için, belirli gizlilik hususlarından geçerli ahlaki değerlere olan tertipli yaklaşıma kadar bütün konularda gerekli özen gösterilmektedir. Profesyonel yapılan işler söz konusu olduğu için bu işlerin doğruluğunun ve geçerliliğinin ispat edilmesi için bir takım sözleşme ve fatura bulunmaktadır. Bu her iki taraf içinde uygun olmakla birlikte, sizin tarafınızdan anlaşmazlık çıkması durumunda sözleşme gibi tastikli bir belgeye ihtiyaç mutlaka duyulacaktır.Adres tespiti işlemine bir diğer örnek ise; adres tespiti araştırmasının mal varlığı tespiti esnasında da gerçekleştirilmesi gerektiğidir. gerek ailenize ait olan bir takım mal varlıkları ile ilgili yapılan, yapılması gereken adres tespiti araştırmasını, yine alacaklı olduğunuz kişiler ile ilgili de gerçekleştirmekteyiz. Bunun bir nedeni de, kişiler bir takım ödemelerini yapmamayı göze aldıklarında öncelikle ikamet adreslerini değiştirmekte olup, sonrasında da adlarına kayıtlı olan taşınmazları başkalarının üzerine devretmekte olup, bir takım adres değişiklikleri yapmaktadır. Yani kendilerine ait mal varlıkları olsa bile adres belli olmaması ve bu taşınmazlara hak mahrumiyeti veya herhangi bir icra işlemi yapılmaması için yalan beyanlarda bulunarak, hedef şaşırtırlar. Bu gibi durumlar sıklıkla yaşanmakta olup yapılan araştırmalar sırasında adres tespiti yapılması şarttır.
Adres tespiti yöntemleri olayın gidişatına göre değişiklik gösterebilir.normal şartlarda fiziki takip, teknik takip ve sanal takip'ten oluşan çeşitli çalışmalarla neticeye mutlak olarak ulaşılır.Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile birçoğumuzun gerek bankacılık işlemlerini gerekse alışverişlerini online olarak gerçekleştirmesi nedeni ile bir takım dolandırıcılara da fırsat kapısı açılmıştır ve bir takım sahte web siteleri oluşturulmuş olup, buna artı olarak bir takım kötü niyetli şahıslar tarafından da kişisel bilgileri ulaşılmaktadır. Yaşanmakta olan bu dolandırıcılık işlemleri ile ilgili yapılabilecek araştırmaların başında da adres tespiti yapılmaktadır. Bu adres tespiti esnasında bir takım teknolojik destekler alınmakta olup uzmanlarımız tarafından başarıyla sonuçlanmaktadır. Adres tespiti araştırmamız ile ilgili de bilmeniz gereken bir takım hususlar mevcuttur. Adres tespiti için ofisimize müracaat etmekte olan kişilerin bu araştırmanın yapılmasını istemesindeki neden oldukça önemlidir. hukuki açıdan sorun oluşturacak veya kişilerin kişilik haklarına müdahalede bulunulmasına neden olacak konularda kuruluşumuz adres tespiti işlemi yapmamaktadır. Adres tespiti yapılmasını isteyen kişilerin geçerli bir nedenleri olmalıdır. Adres tespiti konusunda, konunun içeriğine göre bir takım farklı çalışmalarımız olmaktadır ve bu çalışmalar belirli bir zaman dilimi ile sınırlı değildir. Adres tespiti araştırması da diğer bütün araştırmalarımız ve hizmetlerimiz gibi, sizlere sözleşmeli olarak sunulmaktadır.

Adres Tespiti ve Özel Dedektiflik

Adres tespiti çalışmaları yurt içi ve yurt dışı, tüm il ve ilçeler dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu yelpazede adres tespiti yapılır ve sizlerle elde edilen bilgiler paylaşılır. Adres tespiti yapılabilmesi için özel izinlerin alınmış olması gerekmektedir. Özel dedektiflik bürosu bu izinleri temin ederek adres tespiti yapılacak kişinin üzerinde yoğunlaşır.Adres tespiti; bu araştırmanın yapılmasına birçok konu neden olabilir. Adres tespiti yapılmasını gerektiren durumlar; borçlu tespiti, mal varlığı tespiti, şahıs araştırmaları, bir takım dolandırıcılık ve sahtekarlık konuları gibi konular adres tespiti yapılmasına neden olabilmektedir.
Adres tespiti çalışmalarında görev alan özel dedektiflik bürosu dedektifleri, ilgili sertifikalara sahip, eğitimli, alanlarında tecrübeli kişilerdir. Bu özel dedektiflik bürosu dedektiflerinin ekip çalışmasıyla birlikte kişinin adres tespiti yapılır.Adres tespiti; bu araştırmayı genellikle boşanmak üzere olan şahıslar ile ilgili de yapmaktayız çünkü maalesef boşanmak üzere olan çiftler arasında yaşanmakta olan bir takım sorunlar yüzünden çoğunlukla mal paylaşımı ve nafaka konuları ile ilgili sorun çıkabilmektedir ve bu durumda yalan beyanlarda bulunan ve boşanmak üzere olan eşinden mal kaçıran kişiler içinde adres tespitine gerek duyulmaktadır.
Adres tespiti çalışmalarımızı, profesyonel dedektiflerimiz disiplinli ve kararlı bir şekilde çalışarak yürütmektedir. Bu disiplin ve kararlılık, çalışmaların sonuçlarının hızlı alınmasını sağlamakla beraber özel dedektiflik bürosu dedektiflerimizi kesin çözüme kolayca ulaştırır.Adres tespiti ve gerçekleştirmiş olduğumuz diğer araştırmalarımızı sözleşmeli olarak gerçekleştirmemizin nedeni; sizlerin haklarınızı bilmeniz, haklarınızdan ayrıntılı olarak haberdar olmanız, haklarınızı koruyabilmeniz ve alacağınız hizmetin detaylarından haberdar olmanızdır. Adres tespiti araştırmamız da birçok araştırma gibi oldukça kapsamlı bir araştırma olmakla beraber mümkün olduğunca titizlik gerektirmektedir.

Geçmişten Günümüze Sherlock