Eş TakibiEş Takibi

Bay&Bayan Eş Takiplerinde, %100 Garantili Sonuçlar Alınır.
Eş Takibi
Eş Takibi
Eş Takibi

Eş Takibi, eşinizden şüpheniz varsa veya eşinizin kesin olarak aldattığından eminseniz ve mahkemede sunmak adına delillere ihtiyacınız varsa, kiminle olduğunu öğrenmek istiyorsanız gibi her türlü talebinize netlik ve çözüm getiren hizmetimizdir.
Eş Takibi, hizmetimiz 24 saat kesintisiz olarak sürdürülür, eşinizin takip süresi boyunca kimlerle görüştüğü, aralarındaki ilişki, sebepler araştırılır, hizmet verilen kişi ile ayrıntılı bir şekilde özel dedektiflik büromuz tarafından paylaşılır.
Eş Takibi, çoğu durumda 1 hafta içerisinde kesin sonuç alınır, bu araştırma kapsamında kişinin sanal ortamdaki hesapları ve hareketleri incelenir, müşterimizle bu bilgiler ispatlı bir şekilde paylaşılır.

Eş Takibi Nedir ?

Eş Takibi Denince Herkesin Aklına İlk Gelen Aldatma, Aldatılma, Aile Kutsal Yapısının Zedelenmesi Sonucunda ; Eşlerden herhangi birinin konuyu, delillendirmek ve mahkemeye sunmak amacıyla özel dedektiflik Bürosuna taşımasıdır. Tabiki insani olarak, kimse bir yuvanın yıkılmasını ve mevcut aile düzeninin bozulmasını istemese de , malesef günümüz Türkiye'sinde gerek haberleşme cihazları gerekse yazılım sektörünün onlarca üretmiş olduğu Sosyal Paylaşım , Mesejlaşma , Arkadaş Edinme Programları sayesinde artık bir bayanla bir erkeğin tanışması an meselesi olmuştur.Hal durum bu şekilde olunca da sadakatsizlik artmış insanların birbirlerine güveni kalmamıştır.Düzgün giden bir ilişkinin sorgulanmaması, belki de sorgulanmadığı için düzgün gittiğini ve herşeyin yolunda olduğunu sanmaktandır.
Eş Takibi kapsamında eşini aldatan kişi sayısında son dönemlerde şaşırtacak derecede artışlar mevcut ve bu tespitlerde istatistik verileri ile sabittir. Tüm bu gelişen olaylar neticesinde aile kavramı ortadan kalkmış olup, sıkıntı ve bunalım dolu günler geçirilmektedir. Bazı ülkelerde aldatılma ve sadakatsizlik olaylarının sıklıkla baş göstermesi sebebiyle evlilik okulları bulunmakta ve evlenecek genç insanları toplumun bu denli önemli meziyetinde neden bulunmaları gerektiği anlatılmaktadır.Aksine bazı ülkelerde de evlilik kişiler arası bir imza ve nufusi vecibeler gereği sözleşme niteliği taşımakta, aldatma yasal olarak bir suç teşkil etmemektedir. Mutluluk ile başlayan evlilik veya ilişki kavramı artık bireylere kabus olmuştur. Tüm bu olaylarda insanlara zor süreçler yaşattığı gibi yine bu konuların ve aileyi zedeleyen davranışların delillendirilip mahkemeye taşınabilir bir hale gelmesi de Özel Dedektiflere kalmıştır.
Eş Takibi kapsamında şüphe duyulan eşin, girdiği ve çıktığı otel, bistro, kafe, restoran gibi birçok yerde takibi yapılarak şahıs detaylı ve kapsamlı bir araştırma operasyonunun içerisine dahil edilir.Özel dedektiflik olarak dikkat ettiğimiz baş etken, aynı zamanda bu durumun kabahati ispatlanması için gerekli unsur, aynı kişi ile farklı mekanlarda farklı zamanlarda düzenli olarak elde edilmiş fotoğraf ve kayıtların mahkemeye delil olarak sunulması için titizlikle çalışmaktadır. Firmamız eş takibi konusu üzerine özellikle yurt dışında eğitim almış ve alanında uzman dedektif kadrosuyla kısa sürede dosyaları neticelendirmekte ve başarılı mahkeme sonuçlarına kesin ve safi bir şekilde imza atmaktadır.
Eş Takibi şüphe duyulan eş hakkında kapsamlı araştırmaların yapıldığı ve tüm soru işaretlerinin giderildiği bir hizmettir.
Eş Takibi eşiniz hakkında emin olup ta bir türlü kanıtlayamadığınız veya yakayamadığınız durumların ortaya çıkmasını sağlayan hizmettir.
Eş Takibi hizmetinde yapılacak olan çalışmaların sonuçlarından müşterilerimiz %100 memnun olarak ayrılmaktadırlar.

Eş Takibi Ve Araştırılması Nasıl Yapılır ?

Eş Takibi çalışmasına başlanılması için öncelikle aile içindeki bozuklukların ileri düzeye taşınmış ve boşanma boyutuna gelmiş olması gerekmektedir.Yani çalışmanın yapılabilmesi için araştırmaların yargıya intikal etmesi gerekmektedir.Çünkü sadece şüpheye dayalı çalışmaların sözleşmede adı geçen maddelerin çiğnenmesine ve işin farklı bir boyut kazanmasına sebebiyet vermektedir.Özel dedektiflerimiz sizlerden aldatma olayına dayalı şüphe ve tespitlerin kaynaklarını sorarak, bilgileri tecrübelerinde harmanlayıp duruma göre bir çalışma planlamaktadır. Örneğin eşiniz eve gelince telefonunu kapatıyor veya saklıyorsa, yeni alışkanlık ve hobileri ortaya çıkmışsa, vucut ölçüsünü ve formunu beğenmez, size karşı eskisinden daha az ilgiliyse veya bazı durumlarda daha fazla ilgiliyse, kavga ortamı artmışsa, kendine eskisinden daha özen gösteriyorsa eşinizin aldattığına dair şüphelerin olmaması için hiçbir neden yoktur.
Eş Takibi araştırılması ve izlenmesi konusunda Fiziki, Sanal, Teknik olmak üzere 3 çalışma yöntemimiz vardır. Tabiki bu çalışmalar eş takibi konusu ve şekline göre değişiklik gösterebilir.Konuyla alakalı dedektif arkadaşlarımız, öncelikle belirli bir program ve plan oluşturup bu yörünge üzerinde iradeli bir çalışma başlatırlar.Takipler 12 saat değil kesintisiz olarak 24 saat'tir.Fiziki ortamda kimlerle süreç içerisinde görüşülmüş, görüşülen kişiler kimdir? Ne derece bir bağ vardır ? bunlar tek tek saptanır ve not alınarak müşterimizle istişareli bir şekilde ortaya çıkartılır. Burada takiplerin tek bir gün olmaması yani farklı zamanlarda farklı mekanlarda çekilen fotoğraflar ve alınan benzeri diğer kayıtlar sayesinde kişi ile yakın bir bağın söz konusu olduğu ispatlanır.
Eş Takibi kapsamında ortalama 7 gün içerisinde kesin sonuçlu uygulamalar sayesinde istenilen sonuca ulaşılmaktadır.Yine sanal ve sosyal ağlardaki haraketleri de gözlem altında tutularak süre sonunda, bunlarında araştırma neticeleri sözel ve belgeli olarak aktarılır.Yaptığımız eş takibi hizmetinde özel dedektiflik büromuzca bazı sıkıntılı durumlar içerisinde de bulunduğumuzdan sözleşme mecburidir.Çünkü şüpheye dayalı çalışmalar sonunda insanların karşı tarafa zarar vermek, kendine zarar vermek, değişik hal tavır içerisinde bulunmak ve benzeri gibi nasıl bir davranış sergileyeceklerini bilmediğimizden, eşlerin birbiri ile yaşayamaz noktaya gelmiş, aile bağları kopmuş olması çalışmanın doğası açısından daha sağlıklı sonuçlar getirecektir.

Eş Takibinde Neden (YASAL) Özel Dedektif ?

Eş Takibi kapsamında toplumun kadına ve erkeğe verdiği yer zamanla değişmiştir. Özellikle gelişmiş ülkelerde boşanmanın sebeplerinin başında toplumun değer yargılarının değişmiş olması gelmektedir.Boşanma davaları ne yazıkki tarafların bilgi,belge ve delil yetersizliğinden dolayı yıllarca sürüp gitmektedir.Karşılıklı şahitler, klasik ifadeler ve türlü türlü mahkemeyi kazanmak için yapılan çalışmalar.Aile mahkemelerinde durum şahsi hakları savunmak olduğunda, kişiler tamamiyle evliliklerini bir kılıf gibi kenara atarak birbilerini yargılamaktadırlar.Bunların tümünü bir kenara itip bizimle çalışmanızı öneriyoruz.Bir dava iddialarla değil, somut delillerle kazanılır.
Eş Takibi desteği alın ve boşanma davası durumunda haklıyken haksız duruma DÜŞMEYİN !!! özel dedektiflik büromuz yaptığı çalışmalar sayesinde gerçekleri ve yanlışları en saf hali ile ortaya çıkarmaktadır. Sonuç olarak profesyonel,organize ve planlı bir çalışma kaliteli güzel sonuçlar verecektir.Fakat her çalışmada bizlerin görevine destek olabilecek olan sizlere de elbette bazı sorumluluklar düşmektedir. Misal boşanma gerçekleşene kadar bizlere müracaat eden eş rutin alışkanlıklarına devam edecek, alkol, uyuşturucu ve benzeri akıl sağlını bozan maddelerden uzak duracak, gece evine geç girmeyip hala evlilik devam ediyormuş gibi yaşayacak, hal ve hareketlerine dikkat edecek, saatinde işine gelip saatinde işine gidecek, yeni arkadaşlar edinmeyerek boşanma davası sürecine destek olmaktadır.
Eş Takibi hizmetinde yaptığımız çalışmalar ile bilinenlerin bilinmeyen yönlerini, görünenlerin ise görünmeyen kısımlarını su üzerine çıkartarak, hayatlarınızda emin adımlarla yürümenize ve kararlar alabilmenize yardımcı oluyoruz.Bulunduğumuz çalışmalar halka açık lokasyonlarda gerçekleştiğinden elde edilen kanıtların sizlere kesinlikle herhangi bir zararı dokunmamaktadır.Bu araştırmaların sizleri tatmin edeceğini, yüzde 90 oranında başarı oranımızla temin edebiliriz.İlgili iletişim adres ve telefonlarından bizlere 24 saat ulaşıp yardım alabilirsiniz. Özel durumlarınızı anlatarak kendinize özel bilgiler alabilir ve çalışmalarımız hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerin problemlerini dinlerken hassas ve gizlilik prensiplerimizce koruma altında olarak iletişim kurulduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Eş Takibi Ve Aldatılma Hakkında Kanuni Maddeler ;

İLGİLİ YARGITAY KARARI Eşler evlilikleri süresince birbirlerine sadık kalmaları yasal ZORUNULUKTUR…(AKSİ SUÇA GİRER.) "Anayasaya göre herkes özel hayatına ve Aile hayatına saygı gösterilmesini isteme hakkına sahiptir. Özel hayata ve aile hayatının gizliliğine dokunulamaz. (Anayasa: Madde:20/1) Ancak evlilik birliğinde eşlerin evliliğin devamı süresince birbirlerine sadık kalmaları da yasal bir zorunluluktur." (Y.2.H.D aldatmanın Sebebleri Başlıca aldatma sebebi yüksek sadakatsızlıktır. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi’nin 2009/11464 E. 2010/15575 K. 2809.2010 tarihli kararında da şöyle bir madde işlenmiştir:“Eşlerden birinin, diğer eşin evde olmadığı zamanlarda eve yabancı birini alması meşru bir amaca yönelik olduğu kanıtlanmadan zinaya delalet eder” TCK’nın 161.maddesinde de şöyle denmektedir: “Eşlerden biri zina ederse, diğer eş boşanma davası açabilir.” Türk Borçlar Kanunu’nun 49. Maddesine göre ise aldatılan eşin, aldatan eşin sevgilisine manevi tazminat açma hakkı bulunmaktadır

Geçmişten Günümüze Sherlock