İsveçde Özel Dedektiflik Bürosuİsveçde
İsveçde Özel Dedektiflik Bürosu

İsveçde özel dedektiflik bürosu olarak yaklaşık 16 yıldır çeşitlik hizmet alanlarında dedektiflik büromuz çalışmalar yapmakta olup halen gelen talep ve isteklere gününde 7-24 danışmanlık hizmeti verebilmektedir.Yapılan tüm çalışmalar ile alakalı başlangıç aşaması olarak tüm yasal prosedürler uygulanarak hukuka uygun nitelik oluşturulup, takip ve araştırmalara başlanılmaktadır.

Özel dedektiflik Çalışmaları

Dedektif ekibimiz ülkemizde tüm il ve ilçelerde görev almakla kalmayarak, uluslararası araştırmaları da gerçekleştirmektedir. Her ülkenin tüm il ve ilçelerinde özel dedektiflik çalışmaları yürüten, uluslararası çalışan ekiplerimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup başarılı sonuçlar almaktadırlar.
Dedektif ekibimiz araştırmalarında uzman olmakla beraber ilgili ülkenin hukuki ve ahlaki kurallarına hakim, sonuca ne şekilde ulaşacağı konusunda deneyimli ve daha önce yürütülen çalışmalarda başarıya ulaşarak kalitesini kanıtlamış bir ekiptir. Tüm ülkelerde dedektiflik çalışmaları yürüten ekibimizin başarısı dikkatli ve hassas hareket etmelerinde gizlidir. Tüm çalışmalarda gizlilik ön planda olup, müşterilerimizle yapılan görüşmeler sebep ne olursa olsun kesinlikle başkaları ile paylaşılamamaktadır.
Dedektif büromuz dahilinde yürütülen çalışmalar tamamen yasal olup, hukuka aykırı hiçbir talebe cevap verilmemektedir. Özel dedektiflik hizmetleri dahilinde çalışmalar yürütürken ülkenin yasal kurallarına hakim olmak zorundayız. Hukuka aykırı bir durum tüm çalışmayı tehlikeye sokabileceği gibi başarısızlıkla sonuçlanabilir. Bu sebepledir ki ilgili ülkelerde görev alan dedektif ekibimiz kesinlikle ülkenin yasalarına hakim ve o ülkede yaşayan dedektiflerden seçilmektedir. Kurumumuzca şart olan özel dedektiflik eğitimlerini almış olması gereken profesyonel dedektifler ayrıyeten en az 5 yıl o ülkede aktif olarak görev almış olmalıdır.

Geçmişten Günümüze Sherlock